Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
818 / 802
30.09.2021 року відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад за участю Президента України та, на якуму було підписано "Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання горячої води в опалювальному періоді 2021/2022рр.", згідно якого встановлено, що ціна на природний газ на опалювальний період 2021/2022рр. для бюджетних організацій, які фінансуються за рахунок державного або місцевих бюджетів, та використовують газ для забезпеченнявсіх своїх потреб, становить 13659,43 грн. за 1000м.куб. (без ПДВ та та без урахування вартості трансортування). Просимо надати розяснення, стосовно механізму закупівлі прродного газу за ціною, затверденою Меморандумом, адже в процесі закупівлі виникають питання: 1) За якою процедурою закуповувати газ?,; 2) Хто є постачальником даного газу? 3) В разі застосування переговорної процедури закупівля, які підстави її застосування? 4) Як уникнути оскаржень від учасників, при застосуванні процедури Відкритих торгів, щодо низької очікавої ціни, по відношенню до ринкової, та підлаштування під певного учасника.
Відповідь
05.10.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1742 / 1880
Доброго дня! Учасник надіслав лист щодо укладення додаткової угоди на збільшення ціни за одиницю товару (09310000-5 - електрична енергія) на 33% з посиланням на п.7 ч. 5 ст. 41. Чи правомірно укладати додаткову угоду на постачання електричної енергії на збільшення ціни за одиницю товару (постачання електроенергії -товар) на 33% з посиланням на п.7 ч. 5 ст. 41? При цьому сума договору не змінюється, кількість постачання зменшується.
Відповідь
05.10.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
932 / 931
Відповідно до частини другої статті 24 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник має право з власної ініціативи внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів. Роз'ясніть, будь ласка, як правильно обраховувати вказані строки. Мова ведеться про те, що від моменту внесення замовником змін до тендерної документації ще додаємо 7 календарних днів і таким чином продовжуємо кінцевий строк для подання тендерних пропозицій на таку кількість днів, незалежно від вже встановленого кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Чи що внесення змін до тендерної документації можливо лише не менше ніж за 7 календарних днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, встановленого під час розміщення оголошення про закупівлю, І в такому випадку фактично ніякого продовження немає. Бо із Закону та наявних роз'яснень не зрозуміло, як правильно обраховувати вказані строки продовження,
Відповідь
05.10.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1123 / 1113
Оприлюднився звіт про виконання договору про закупівлю без оплати
Відповідь
05.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1069 / 1073
Доброго дня! Надайте будь-ласка відповідь на наше запитання. Наша лікарня відповідно до Розпорядження КМУ від 15.01.2020 № 23–р, входить до переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року. Нашому підприємству виділено кошти на виконання робіт по коду КЕКВ «Капітальний ремонт інших об'єктів», а саме роботи по «Монтаж (реконструкція) системи киснепостачання в будівлях головного корпусу, інфекційного відділення та терапевтичного відділення КНП «Криворізька міська лікарня №7» КМР У роз’ясненні Мінекономіки України № 3304-04/47893-07 від 30.09.2021 зазначено, що « абзацом четвертим пункту 31 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону регламентовано, що закупівля товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів) та послуг необхідних для боротьби з COVID-19, здійснюється в порядку встановленому Законом для спрощених закупівель. Питання: Яку процедуру закупівлі необхідно провести на даний вид робіт- спрощену закупівлю, відкриті торги, чи укладення договору без використання електронної системи закупівель.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2