Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1386 / 1471
Доброго дня. Чи можливо укласти (через деякий час) 2-і переговорні процедури до одного договору згідно до п. 5 ч. 2 ст. 40, якщо сума 2-х договорів буде не більша 50 % відсотків основного договору?
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
971 / 980
1. Доброго дня! Відповідно до листа-роз’яснення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовником не вимагається та перевіряється самостійно інформація за п. 2,3,8 ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі»(далі – Закон) щодо переможця процедури закупівлі. Підкажіть, будь ласка, які можливі способи підтвердження самостійної перевірки інформації за п. 2,3,8 ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі»(далі – Закон) щодо переможця процедури закупівлі. 2. Відповідно до листа-роз’яснення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовником не вимагається та перевіряється самостійно інформація за п. 2,3,8 ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі»(далі – Закон) щодо переможця процедури закупівлі. Разом з тим, відповідно до ч. 6 ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі» Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Під час проведення однієї процедур відкритих торгів, Замовником інформація була перевірена самостійно, тож Переможцем не надавалися документи з цими даними за п. 2,3,8 ст. 17, оскільки доступні відкриті єдині державні реєстри. Таким чином, чи повинне підприємство як переможець надавати документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель за п. 2,3,8 ст. 17, якщо Замовник їх не вимагає та оскільки доступні відповідні відкриті єдині державні реєстри? Заздалегідь вдячні за відповідь!
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1020 / 1059
Хто покладає на директора закладу освіти повноваження уповноваженої особи: сам директор своїм наказом, відділ освіти чи засновник? У вигляді якої надбавки і в якому розмірі дана робота керівника має оплачуватись?
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1313 / 1339
Замовник закуповує сканер для сканування офісних документів.При визначенні предмету закупівлі керуватися назвами розділів(а саме 6 розділ 30000000-9 офісна та комп`ютерна техніка, устаткування та приладдя , крім меблів та ПЗ) і вибирати назву 30236000-2 компютерне обладнання різне, чи потрібно, щоб назва предмета закупівлі чітко звучала "сканер", що відповідає коду 38520000-6 та включено до розділу 38000000-5 Лабораторне, оптичне та високоточне обладнання(крім лінз)?При розкритті коду 38520000-6 стає зрозумілим,що сюди не включаються офісні сканери.
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
800 / 807
Доброго дня. Якщо тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі передбачено накладення КЕП Учасника на пропозицію чи означає це, що КЕП підписано кожен файл пропозиції.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2