Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3279 / 3324
Добрий день! Необхідно закупити витратні матеріали (пластиковий та скляний посуд, реактиви) за кошти міжнародного гранту. Чи можна вказувати каталожні номери реактивів, якщо необхідні матеріали від конкретного виробника? Чи є особливі вимоги до закупівель медичними установами (закупівля здійснюється партнером університету)?
Відповідь
16.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3221 / 3283
Доброго дня! При закупівлі послуг з придбання та супровіду або супровіду програмного забезпечення. Якщо постачальник надає довідку що він є правовласником (розробником цього програмного забезпечення) авторського права на даний продукт. Чи правомірне для нього застосування аб. 5, пункт 2, частини 7, статті 3, а саме існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності? Або аб. 4, пункт 2, частини 7, статті 3, а саме відсутність конкуренції з технічних причин? При закупівлі послуг інтернет провайдера (доступ до мережі інтернет), чи правомірне для нього застосування аб. 4, пункт 2, частини 7, статті 3, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, якщо на підприємстві встановлено діюче обладнання, та проведена телекомунікаційна мережа?
Відповідь
14.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2959 / 2856
Чи обов'язково об'єднанням співвлісників багатоквартирних будинків, які приймають участь у міських програмах та отримують кошти з міського бюджету, під час здійснення публічних закупівель використовувати захищений носій ключової інформації (токен) або буде достатньо використання КЕП. У разі, якщо використання токенів для таких суб'єктів буде обов'язковим, просимо дати посилання на законодавчі норми, які це регламентують.
Відповідь
13.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3182 / 3142
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради (далі-Замовник) при проведенні закупівель товарів, робіт та послуг виступає замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) (з урахуванням змін, внесених Законом України від 19.09.2019 № 114-IX) та керується його положеннями. Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (зі змінами) від 17.02.2011 № 3038-VI та ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", процедура проведення експертизи проєктної документації на будівництво є невід'ємною складовою будівельного процесу та є завершальним етапом розроблення проєктної документації на будівництво, а кошти на проведення експертизи безпосередньо включаються до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта при розробці інвесторської документації. Експертиза проєктної документації проводиться відповідно до ДСТУ 8907:2019 "Настанова щодо організації проведення експертизи проєктної документації на будівництво" (далі - Настанова). У практиці Замовника виникають випадки коли проєктна документація, яка попередньо проходила експертизу потребує коригування та подальшого отримання експертного звіту. Пунктом 8.10 Розділу 8 Настанови "Вимоги до проведення експертизи за напрямами та розділами проєктної документації на будівництво" передбачено, що експертизу відкоригованої проєктної документації за рішенням Замовника може виконувати експертна організація, яка виконувала експертизу до її коригування, у встановленому порядку. Виходячи з вищезазначеного, просимо надати роз’яснення, чи може Замовник прийняти таке рішення та керуватися частиною 7 Статті 3 Закону, а саме здійснювати придбання робіт з проведення експертизи, вартість якої дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 Закону без застосування порядку проведення спрощених закупівель, зокрема обґрунтовуючи даний факт керуючись ДСТУ 8907:2019 та випадком установленим пунктом 2 частини 7 статті 3 Закону "відсутності конкуренції з технічних причин"?
Відповідь
13.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2910 / 2946
Чи можливе укладення угоди з АТ Укрпошта на отримання послуг поштового звязку з використанням маркувальних машин на суму 120 000 грн. без застосування порядку проведення спрощених закупівель через відсутність конкуренції з технічних причин?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2