Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4860 / 4652
Після укладення додаткової угоди до договору 2011 року щодо закупівлі електричної енергії на суму 110049,69 грн. замовник оприлюднив Звіт про укладені договори згідно з ч.1 ст.2 та ч. 1 ст. 10 Закону України “Про публічні закупівлі” (зі змінами). Питання: 1.У разі внесення змін до договору на закупівлю електричної енергії, чи повинен замовник оприлюднювати Повідомлення про внесення змін до договору та додаткову угоду, якою внесені зміни? 2. Якими нормами законодавства це встановлено?
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5942 / 5982
Добрий день! Якщо є дві закупівлі з однаковим чотиризначним кодом ДК 2015, але з різними «конкретними назвами» та з різною очікуваною вартістю 200 000 грн. і 20 000 грн., то ці дві закупівлі потрібно здійснити тільки за процедурою «Відкриті торги», чи можна першу закупівлю (200 000 грн) здійснити за процедурою «Відкриті торги», а другу (20 000 грн) - за процедурою «Допорогові закупівлі»? Дякую.
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4807 / 4823
Підкажіть будь-ласка який краще вибрати код для бензопили та кущоріза
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4765 / 4718
Замовник проводить декілька окремих робіт, на які складені окремі кошториси, але по одному об’єкту. На сьогоднішній день визначення робіт за ДК 021:2015 є дуже обмежений щодо визначення коду для робіт і всі три роботи підпадають під один код класифікатора. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може розглядати кожну роботу окремо з пороговою планкою 5 млн. грн., чи необхідно вартість всіх робіт за одним об’єктом та за одним кодом класифікатора складати ?
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7017 / 6835
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» висловлює свою повагу та звертається до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України як до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних закупівель щодо наступного. Відповідно до статті 1054 Цивільного кодексу України за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов’язується повернути кредит та сплатити проценти. Відповідно до статті 2 глави 1 розділу 1 Закону України «Про банки та банківську діяльність» від 07.12.2000 № 2121-III, банківський кредит – будь-яке зобов’язання банку надати певну суму грошей, будь-яка гарантія, будь-яке зобов’язання придбати право вимоги боргу, будь-яке продовження строку погашення боргу, яке надано в обмін на зобов’язання боржника щодо повернення заборгованої суми, а також на зобов’язання на сплату процентів та інших зборів з такої суми. При здійсненні закупівель послуг з надання кредитів виникають різні трактовки визначення вартості закупівлі, що веде до негативних наслідків у правовому полі. З метою достовірного застосування норм законодавства у сфері державних закупівель просимо надати роз’яснення щодо визначення вартості предмету закупівлі при закупівлі «Послуг з кредитування» (код ДК 021:2015- 66113000-5). Сподіваємося на подальшу плідну співпрацію. З повагою Заступник начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» з фінансово-економічних питань Т.О. Долгополова Начальник фінансово-економічної служби регіональної філії «Придніпровська залізниця» Л.Г. Ніколєнко
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2