Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.04.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
7431 / 7164
14.11.2016 за результатом проведених відкритих торгів був укладений договір підряду, строк виконання робіт-25.12.2018.з 01.01.2017 Замовник (Рівненський окружний адміністративний суд) втратив статус розпорядника бюджетних коштів. Повноваження розпорядника коштів передано іншій юридичній особі (територіальному управлінню Державної судової адміністрації України) без правонаступництва прав та обов'язків. Чи правомірною є передача зобов'язань Замовника по договору, в частині виконання грошових зобов'язань, новому розпоряднику коштів? Чи потрібно розривати укладений договір та проводити нові торги новим розпорядником коштів?
Відповідь
25.04.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6219 / 5829
Відповідно до проекту кошторисної документації під час поточного ремонту будівлі будуть проведені роботи:очищення стель та стін від фарби,оштукатурювання поверхонь,фарбування стель та стін,грунтування, шпаклювання,знімання старих шпалер та наклеювання нових,демонтаж дверних коробок та встановлення нових,скління,укладання плитки,улаштування сходів ,ремонт електропроводки та інше. Як правильно визначити предмет закупівлі ввідповідно до ДК 021:2015?
Відповідь
25.04.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6917 / 6689
Згідно роз'яснення міністерства економічного розвитку і торгівлі №3302-01/38216-06 від 25.11.2016 при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники керуються даними кошторису (кошторисного розрахунку) на весь об'єкт будівництва. В даному випадку це загальна вартість зведеного локального кошторису. Чи можна оплатити за виготовлення проектної документації та її експертизи за окремими договорами до проведення тендерної процедури, за умови що ці витрати згідно норм ДБН включено до зведеного кошторису. Та чи можна вважати роботи з виготовлення проектної документації та її експертизи окремими видами робіт, керуючись при цьому вартісними межами, встановленими ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі", а процедуру проводити на кошторисну вартість самих ремонтних робіт на весь об'єкт будівництва без врахування супровідних послуг.
Відповідь
25.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9308 / 9212
Доброго дня! Від імені нашого закладу я вже зверталая за розясненням та отримала відповідь (Відповідь на запит 514/2017), з якої, на жаль, незрозуміло, як діяти правильно тендерному комітету. На даний момент ситуація склалась наступним чином: державний заклад надає в оренду приміщення та отримує від орендарів відшкодування вартості комунальних послуг. Відповідно, є суми, які проходять через казначейство та бухгалтерію як "зменшення касових видатків". Тобто, у закладі на рахунку протягом року з'являються вільні кошти, які, однак, не відслідковуються ні в кошторисах, ні будь-де інше. Якщо заклад хоче використати ці кошти на закупівлю товарів, робіт або послуг, чи повинен тендерний комітет закладу включати такі суми до річного плану та додатків до річного плану, які оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу? Прошу надати однозначну відповідь саме по заданому питанню, оскільки думка тендерного комітету не співпадає з думкою бухгалтерії, яка стверджує, що такі суми не повинні відображатися у річному плані та додатку до нього. І, відповідно, бухгалтерія не надає жодної інформації по вільних грошових коштах "щодо зменшення касових видатків" для можливості планування закупівлі. Також дане питання хвилює юридичний відділ закладу, який погоджує договори, адже чіткого розуміння, чи можна укладати договір та платити зі зменшення касових видатків, якщо закупівля не відображеня в додатку до річного плану. Завчасно дякую!
Відповідь
25.04.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5057 / 5051
Переможець торгів у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частини другої статті 17 Закону. 5 днів - календарних чи робочих? Як в такому випадку можна взяти довідки з уповноважених державних органах?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2