Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.09.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1341 / 1311
Ознайомившись із Законом про локалазацію та всіма поясненнями наданими з цього приводу ми розуміємо, що для участі нашого імпортного обладнання в тендері у сумовому проміжку вище 200 тис.грн., але нижче 400 тис СПЗ, ми зобов'язані підтвердити локалізацію. Прошу пояснити, як торговій компанії імпортеру підтвердити локалізації нашого обладнання для можливої майбутньої участі у тендерах? Виробництва на території України не маємо, лише торгова компанія. Дякую.
Відповідь
20.09.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1340 / 1345
Відповідно до абз. 2 п. 43 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022, під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. У зв'язку з вищенаведеним формулюванням прошу надати роз'яснення з приводу того, чи може вважатись невідповідністю, яка може бути усунута, часткове ненадання інформації/документів про технічні та якісні характеристкии предмета закупівлі, або про найменування товару. Наприклад: 1) Надання не повної інформації про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції, яка вимагалась тендерною документацією (при частковому наданні інформації); 2) надання не повного переліку документів про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції, яка вимагалась тендерною документацією (при частковому наданні документів); 3) не повне надання інформації, внаслідок чого неможливо ідентифікувати товар, що пропонується (наприклад, зазначення одного слова з двох слів назви моделі, та при цьому це слово назви моделі наявне у кількох моделях продукції виробника, внаслідок чого неможливо зрозуміти яку саме модель пропонує учасник). Прошу надати роз'яснення по суті наведених прикладів.
Відповідь
25.08.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1340 / 1348
В минулому році у ОТГ був договір на постачання газу для опалення з Нафтогазом, у лютому 2022 р. ОТГ взяла газу на 300 тис., компанія що поставляла газ не прислала акту наданих послуг з газопостачання адже наша ОТГ була в окупації і пошта не працювала і ми не знали про цей борг аж до 22 серпня 2023року, коли компанія написала нам на пошту що подає в суд на нас за несплату за поставлений газ. На данний час у нас немає договору ні з якими постачальниками газу адже школи і диткадки не працюють і газ нам поки не потрібен. Моє питання таке: чи можу я заключити договір з Нафтогазом на суму несплаченого в минулому році газу і якщо так, як обгрунтувати відсутність тендеру на 300 тис.грн.
Відповідь
21.02.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1338 / 1338
Ми в 2022 році подовжили договір з електричної енергії на 20%, сума договору 267 000 грн. 1 квітня 2023 року ми відокремлюємося від управління, і стаємо комунальним підприємством, в нас буде новий код, нові договори і нові призначення. Нам не вистачає 20% до кінця березня 2023 року.Що робити? Не вистачає 50 000 грн. проводити відкриті торги чи прямий договір, для того щоб закрить питання з управлінням?
Відповідь
11.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1337 / 1411
Я втратила роботу в Сумській обл. коли почалась війна.Наш філіал працював в зоні діяльності пункту пропуску "Бачівськ".Засобів для існування не маємо.24.03.2022 відправили заявки для отримання грошової допомоги через застосунок "Дія" через втрату роботи і статус заяви був" успішно подана чекайте на зарахування допомоги".Допомога грошова так і не надійшла, а в застосунку "Дія" в розділі "Є підтримка" ми отримали повідомлення про те, що нажаль ви не можете отримати допомогу.Дуже прошу розглянути це питання, так як мій коллектив не має засобів для існування.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2