Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1490 / 1567
Доброго дня. Чому нема виплати по Єпідтримки как би уже пройшло 12 робочих днів
Відповідь
10.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1490 / 1511
Добрый день! Я подавал, как ФОП заявление на на получение 6500 грн. Заявление приняли, и написали, что в течение 10 дней получу. Денег не получил. Почему? И, куда обращаться?
Відповідь
28.04.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1489 / 1487
Чи правомірне відхилення тендерної пропозиції на підставі пункту 41 Особливостей: тендерна пропозиція не відповідає вимогам, установленим у тендерній документації відповідно до абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону "Про публічні закупівлі", якщо у тендерній документації вимагалась подача гарантійного листа про зрозумілість тендерної документації, однак учасником вказана вимога проігнорована; однак при цьому учасник через електронну систему закупівель за роз'ясненнями щодо тендерної документації не звертався, а також у тендерній документації зазначено, що відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасника означатиме, що учасник повністю усвідомлює зміст тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці закупівлі? Чи в такому випадку необхідно застосувати норми частини 11 статті 26 Закону "Про публічні закупівлі" та не відхиляти тендерну пропозицію через відсутність документу (гарантійного листа про зрозумілість тендерної документації), оскільки він не передбачений законодавством для учасників?
Відповідь
04.08.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1487 / 1471
Доброго дня! Маємо наступне питання: під час проведення процедури було відхилено учасника з найбільш економічно вигідною ціною, дійшовши до етапу розгляду пропозиції іншого учасника, учасник пропозицію якого відхилили подав скаргу на АМКУ. Згідно Закону України "Про публічні закупівлі" розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частинами десятою та дванадцятою статті 29, частиною шостою статті 33, частиною сьомою статті 40 цього Закону. Виходячи з вищевикладеного, строки призупиняються після надсилання повідомлення про намір укласти договір. Водночас, постановою №1178 від 12.10.2022 замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо процедури закупівлі, у тому числі приймати рішення про відміну відкритих торгів, укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. Прошу надати інформацію, чи може замовник під час оскарження розглядати пропозицію іншого учасника та визнавати його переможцем (у випадку якщо всі документи відповідають встановленим вимогам тендерної документації). Завчасно дякую!
Відповідь
02.12.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1487 / 1609
На виконання запитів військового командування, які надійшли до облдержадміністрації як документи з обмеженим доступом, відповідно до підпункту 2 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» облдержадміністрацією укладено договір без використання електронної системи закупівель на закупівлю транспортних послуг з перевезення військових вантажів автомобільним транспортом на виконання заходів правового режиму в умовах воєнного стану. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону, а саме: не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг). В той же час, оприлюднення звіту про укладений договір із зазначенням назви Учасника під час дії правового режиму воєнного стану може призвести до розголошення інформації військового характеру та нанести загрозу національній безпеці. Виходячи з викладеного, просимо надати роз’яснення щодо обов’язкового оприлюднення звіту відповідно до вимог пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону з урахуванням Особливостей та дій органів виконавчої влади у таких випадках.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2