Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5882 / 5815
Наше підприємство опубліковало міжнародні торги. На торгах прийняло участь 2 організації. Вони пройшли попередню кваліфікацію і були допущені до аукціону. Після аукціону переможець торгів відмовляється від підписання договору на закупівлю. Питання, може наше підприємство визначити переможцем торгів наступну пропозицію? Не являється ли порушенням ст.31 п.1 Закона України про Публічні закупівлі (до оцінки було допущено менше двох тендерних пропозицій). Оголошення № UA-2017-05-23-00021-a/ Дякуємо.
Відповідь
11.07.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7795 / 7729
Чи повинен Замовник (КПТМ "Криворіжтепломережа" є замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання) при визначенні предмету закупівлі в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" керуватися інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012р. №333?
Відповідь
11.07.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6583 / 6883
У квітні 2017 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановлено орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати при визначенні вартості будівництва. Зокрема, Мінрегіонбудом визначено, що на стадії виконання договорів можливе уточнення розміру кошторисної заробітної плати. Просимо надати роз’яснення: чи можливо, а якщо так, то в якому порядку переглядати договори підряду, вже укладені за результатами тендерних процедур закупівель, в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати. Чи являється орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, встановлений Мінрегіонбудом, підставою для зміни істотних умов договору, визначеною п.7 ч.4 ст.36 Закону Україи «Про публічні закупівлі», а саме: зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів?
Відповідь
11.07.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
8480 / 8569
для написання статті потрібна інформація, яким чином відбувається розрахунок замовника товару перед переможцем торгів. мова йде про КП, як замовника товару та ТОВ, як постачальника товару. у договорі йдеться про розрахунок у два етапи - 50% передплата і 50% після отримання товару. Чи законна така процедура розрахунку. Якщо ні, то яким чином здійснюється розрахунок? Дякую.
Відповідь
11.07.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7071 / 6702
В зв'яку з виробничою необхідністю установа вирішила провести тендер на закупівлю трактора. В Державному класифікаторі трактори зазначені за показником третьої цифри. По четвертому знаку зазначені: мотоблоки; трактори, що були у використанні; тягові електродвигуни, які не підходять для визначення предмета закупівлі по закупівлі трактора. Як в даному випадку вірно визначити предмет закупівлі, не порушуючи чинного законодавства?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2