Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.08.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6903 / 6814
Замовник в Протоколі виклав дуже "переконливу і обґрунтовану" відповідь про підстави дискваліфікації Учасника закупівлі, проте яка на нашу думку абсолютно не має сенсу тому як прямо суперечить Закону України «Про публічні закупівлі». Питання по суті викладено в додаткових матеріалах до цього запиту Вих. від «13» серпня 2017 г № 22/07/2 Посимо роз’яснити чи можливо з урахуванням вищевказаних обставин вважати тендерну пропозицію даного учасника торгів такою, що відповідає тендерній документації.
Відповідь
13.08.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7304 / 6796
Просимо надати відповідь чи може замовник в тендерній документації передбачати вимогу до учасників про надання зразків продукції? Звертаємо увагу, що лист Мінекономрозвитку від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06 “Щодо розробки тендерної документації” не містить відповідь на дане питання.
Відповідь
11.08.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5493 / 6051
Доброго дня! Відповідно до ст.10 "звіт про виконання договору" оприлюднюється протягом 3 днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. У разі, якщо виконання договору відбулось до закінчення строку договору, Замовник має право оприлюднювати "звіт" все ж після закінчення строку дії договору, а не після його фактичного виконання?
Відповідь
11.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5821 / 5814
Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради є замовником тендерних процедур. Чи мають право комунальні підприємства Сумської міської ради брати участь в таких тендерах? Чи не вважатимуться вони повязаними особами?
Відповідь
11.08.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5565 / 5343
Програмою розвитку КП «Боярка-Водоканал» у 2017 році передбачено виконання робіт із заміни азбестоцементних труб на поліетиленові у місті Боярка за адресами: вул. Вербна (водопровід Ø150мм.) на суму 2,0 млн. грн., вул. Тарасівська (водопровід Ø 100мм.) на суму 1,5 млн. грн., та вул. Кібенка на суму 3,0 млн.грн. Враховуючи викладене, прошу надати інформацію щодо визначення предмета закупівлі, зокрема правомірність визначення предмета закупівлі по кожному окремому адресу. З повагою Заступник директора з економічних питань В. Подунай (045 98) 41 065
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2