Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7151 / 7096
Згідно із статею 4 Закона України "Про публічні закупівлі" Миколаївському обласному відділенню Фонду соціального страхования з ТВП (ЄДРПОУ 20866865) необхідно розмістити Річний план закупівель. Наша організація зареєстрована на майданчику public-bid.com.ua . У нас відсутні закупівлі, що передбачають проведення відповідних процедур згідно із Законом. Тому наш Річний план закупівель порожній (нульовий), ввести який ми не можемо, оскільки комірка "Код ДК 021:2015" є обов'язковою. Ні "прозоро" (prozorro.gov.ua) ні public-bid.com.ua юридичної відповіді дати не можуть. Надайте, будь ласка, роз'яснення як нам розмістити наш річний план на зазначеному майданчику?
Відповідь
18.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6793 / 6427
Виконавчий комітет міської ради планує закупівлю комунальних послуг - питна вода, водовідведення, централізоване теплопостачання, електроенергія. Чи можна ці послуги включити до коду 65000000-3 - комунальні послуги?
Відповідь
16.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9944 / 9952
Згідно ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі" річний план оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. Раніше оприлюднювали на сайті tender.me.gov.ua, а зараз оприлюднювати на сайті prozorro.gov.ua?
Відповідь
13.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8995 / 9015
В одному із журналів, ми зіштовхнулись із такою позицією «у Законі № 922 передбачено, що процедури публічних закупівель проводить тендерний комітет або уповноважена особа. При цьому немає обов’язку, зокрема, для тендерного комітету займатися складанням додатка до річного плану закупівель. Водночас нині законодавство про публічні закупівлі не передбачає, що додаток є невід’ємною частиною річного плану закупівель. Отже, виходить: якщо в замовника немає потреби проводити процедури закупівель, а є лише необхідність у «допорогових» закупівлях, то особа, вiдповiдальна за «допороги», складає додаток та оприлюднює його». Враховуючи, що ст. 4 Закону № 922 визначено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. При цьому ст. 11 Закону № 922 встановлено, що Тендерний комітет або уповноважена особа (особи): планує закупівлі, складає та затверджує річний план закупівель. Просимо надати відповідь, чи правомірно складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель окремо від річного плану закупівель?
Відповідь
12.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7162 / 7021
Доброго дня!Як правильно публікувати річний план закупівель в системі Prozorro : кожного разу перед закупівлею чи публікуємо план на рік і при необхідності коригуємо ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2