Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5543 / 4756
У березні 2016 року відповідно до вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель" був підписаний договір про надання послуг, термін дії якого закінчується 31.12.2016. На даний час планується укласти додаткову угоду відповідно до вимог частини п’ятої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» на продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017 року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному у 2016 році. Де потрібно оприлюднювати цю додаткову угоду? На веб-порталі www.tender.me.gov.ua або на prozorro.gov.ua?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8945 / 8963
Замовник оголосив відкриті торги.Двічі вони не відбулися.Відповідно закону можна проводити переговорну процедуру, але під час переговорів учасник просить змінити деякі вимоги до учасника, чи можемо в такому випадку згодитись з ним і підписати договір?? Чи в такому випадку ми не зможемо використовувати переговорну процедуру і повинні оголошувати відкриті торги внесши зміни до тендерної документації???
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8032 / 8036
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7102 / 6889
29.11.2016 року Публічним акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України» через електронний майданчик в системі ProZorro розміщено оголошення про проведення закупівлі обладнання. Згідно оголошення, очікувана вартість предмету закупівлі становить 8 800 000 грн., що за офіційним курсом гривні 2716,8301 грн за 100 євро, встановленим НБУ на 29.11.2016 , складає 323 906,89 євро. Тендерна документація через електронний майданчик в системі ProZorro Замовником не оприлюднена. Встановлено строк для подання тендерних пропозицій до 06.12.2016р. ТОВ "СОК ТРЕЙД" направлено вимогу замовнику про усунення порушення в процесі закупівлі. У відповідь, Публічним акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відхилено вимогу ТОВ "СОК ТРЕЙД", у зв`язку з тим, що Товариство здійснює свою діяльність на комерційній основі, отже не є Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (п.9 ст.1) та не зобов’язане дотримуватись вимог, викладених у Вашому листі. Використання електронного майданчика системи публічних закупівель «Prozorro» Товариством здійснюється виключно для проведення відбору постачальника товару, надавача послуги, виконавця робіт. Просимо надати консультацію з наступних питань: 1) Яким чином юридичні особи та/або майданчики повинні інформувати учасників про те, що підприємство не є замовником в розумінні п.9 ст.1 Закону? 2) Яким нормативним актом регулюється процедура проведення закуплі в системі «Prozorro» юридичними особами, які не є замовниками в розумінні п.9 ст.1 Закону? 3) Який орган здійснює контроль за такими закупівлями?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8307 / 8340
Виникли додаткові роботи (непередбачені початковим проектом будівництва) вартістю 40 тис.грн. по тендерному договору. Яким чином, ми як замовник, повинні врегулювати це питання: 1. Провести переговорну процедуру - підстава п.п.6, п.2 ст.35з попереднім виконавцем цих робіт 2. Заключити прямий договір з попереднім виконавцем цих робіт, як допороговий, без застосування електронної системи. 3. Ваш варіан... Дякуємо за порозуміння та співпрацю.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2