Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8165 / 7909
Замовником в 2016 році було проведено процедуру закупівлі на будівництво об'єкту. Пердіод будівництва 2016-2017 роки. Відповідно затверджено річний план закупівлель із загальною очікуваною вартістю робіт на 2 роки. Скажіть будь ласка, чи необхідно замовнику оприлюднювати річний план в 2017 році на частину суми, яку не використано в 2016 році? Якщо так, як вказувати орієнтовний початок процедури закупівлі?
Відповідь
17.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
11091 / 10893
Відповідно до ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель, до якого вноситься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель. Одним із таких полів в електронній системі закупівель є поле «процедура закупівлі». Замовником прийнято рішення про здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель з обов’язковим оприлюдненням звіту про укладені договори, оскільки вартість закупівлі перевищує 50,0 тис. грн. однак не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Інформація про таку закупівлю вноситься в додаток до річного плану закупівель відповідно до Закону. Під час складання додатку до річного плану закупівель шляхом внесення інформації про закупівлю, очікувана вартість якої не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, але перевищує 50,0 тис. грн., при заповнення поля в електронній системі закупівель «процедура закупівлі» електронним майданчиком пропонується обрати одну з наступних процедур для такої закупівлі: «Без застосування електронної системи», «Допорогові закупівлі», «Звіт про укладений договір». Зважаючи на наведене, прошу надати роз’яснення щодо наступного: чи правомірними будуть дії замовника щодо зазначення «Звіт про укладений договір» у додатку до річного плану закупівель у полі «процедура закупівлі» при умові послідуючого оприлюднення Звіту про укладений договір зважаючи на те, що Законом не визначено такої процедури закупівлі, як «Звіт про укладений договір»?
Відповідь
16.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8267 / 8217
1. якщо на підприприємстві є необхідність придбати товар або пуслугу за одним предметом закупівлі частково за бюджетні кошти згіжно КЕКВ 2610 та частково за кошти підприємства, планувати цю закупівлю разом, чи окремо за видом фінансування. 2. як правильно проводити відкриті торги, по одному предмету закупівлі якщо є фінансування з бюджету і є власні кошти разом чи окремо, наприклад купуємо запчастини на автомобілі: бюджетне фінансування 190 000.00 грн власні кошти 200 000.00
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6351 / 6066
Чи підпадають під визначення терміну - Замовник та чи підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі", приватні юридичні особи (по типу ПАТ "ПОЛТАВАГАЗ", ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" та інші), які надають комунальні послуги населенню на приватній основі ? згідно терміну "ЗАМОВНИК", визначеного Законом України "Про публічні закупівлі", подібні юридичні особи начебто не підпадають під дію Закону. Проте в той же час подібні юридичні особи, в зв*язку з наданням населенню комунальних послуг, та наданням державою населенню субсидій, отримують компенсації від держави (бюджетні кошти) за отримані субсидії населенню.
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6061 / 5957
На початку року нашим підприємством були проведені допорогові торги по CPV -64210000-1 Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (послуги мобільного зв'язку та передачі даних) на суму до 200 тис грн., наразі виникла потреба у закупці стаціонарних телефонних номерів на суму до 2000 грн., дана закупівля підподає под визначення тогож самого кода CPV -64210000-1, а зв'язку з тим, що код закупівлі є накопичувальний необхідно проводити знову процедуру адже загальна сума по коду перевищує 50 тис. грн. У законі про ЗУ "Про публічні закупівлі" п.5 ст. 2 визначено, що здійснення процедур закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з ретрансляції радіо - та телесигналів (крім послуг мобільного зв'язку та послуг Інтернет провайдерів) встановлюються окремими законами. Питання на який закон посилатися щодо закупівлі телекомунікаційних послуг, для правильного планування закупівлі та обрання процедури, або здійснення закупівлі без процедури
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2