Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.11.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6488 / 6381
Доброго дня! Прохання подовжити териіни (хоча б до 5 днів) публікації звіту про укладені договори, щодо закупівель від 50 тис. до 200 тис. гривень., оскільки практично виконати цю вимогу закону досить складно.
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6150 / 5905
Просимо надати відповідь щодо виконання замовником норм, визначених частиною третьою статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття замовником відповідного рішення (відкриті торги відмінені згідно з абзацом п’ятим частини першої статті 31 Закону: в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій). Чи реалізовано в електронній системі ProZorro розміщення необхідного повідомлення?
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7057 / 7023
ДЗ «ДЕА» було виділено кошти на закупівлю обладнання. У зв’язку з цим планується проведення процедур публічних закупівель, в результаті яких буде зекономлено частину коштів. З огляду на те, що фінансовий рік завершується, чи є можливість у замовника додатковою угодою докупити обладнання у переможця торгів за запропонованою ним попередньо ціною?
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6708 / 6797
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про ринок природного газу» п. 27) постачальник природного газу - суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу; Відповідно до ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягають : пп 27) транспортування та розподіл природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, його зберігання в обсягах, що перевищують рівень, встановлений ліцензійними умовами, та постачання, крім постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом; Згідно з Листом Мінекономрозвитку від 01.12.2015 N 3302-05/40083-06 та відповідно до положень частини першої статті 13 Закону України «Про ринок природного газу» всім споживачам гарантується право вибору та зміни постачальника природного газу. При цьому у зазначеному Законі України відсутні поняття “постачальник природного газу за нерегульованим тарифом” та “постачальник природного газу за регульованим тарифом”. Питання: чи потрібно вимагати ліцензію на постачання природного газу в учасників процедури закупівлі природного газу при здійсненні закупівлі за бюджетні кошти, якщо постачальникам природного газу за нерегульованими тарифами отримання ліцензій відмінили, чи не буде вимога про надання ліцензії в тендерній документації дискримінацією учасників закупівлі.
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6951 / 6819
Згідно до ст.32 Закону Рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення переможця, та протягом одного дня після прийняття такого рішення замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір та надсилає його переможцю. Повідомлення про намір укласти договір в свою чергу заповнюється електронною системою. Яким чином Замовник має надіслати повідомлення про намір укласти договір переможцю торгів?Електронна система сама його надсиилає??
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2