Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.11.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5138 / 5212
в січні 2016 р. установою укладено договір щодо надання послуг із загального очищування будівель на 65 тис. грн.(без проведення процедур закупівель). В зв'язку із збільшенням мінімальної заробітної плати з 1 грудня планується укласти додаткову угоду (зміна ціни договору), загальна сума за договором (січень-грудень) буде складати 70,6 тис. грн. Чи потрібно оприлюднювати звіт про укладені договори у разі підписання додаткової угоди до договору?
Відповідь
24.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5708 / 5607
Ситуація 1: у вересні цього року був укладений договір за кодом ДК 016:2010 (32.30.1) на суму 45000,00 грн. для потреб ЗОШ №1. У листопаді рішенням міської ради за тим самим кодом (32.30.1) для цієї ж ЗОШ було виділено додаткові кошти у розмірі 30000,00 грн., які замовник об’єктивно не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі. Ситуація 2: у вересні цього року був укладений договір за кодом ДК 016:2010 (31.09.1) на суму 46300,00 грн. для потреб ЗОШ №1. У листопаді рішенням міської ради за тим самим кодом (31.09.1) але для іншої ЗОШ було виділено додаткові кошти у розмірі 17000,00 грн., які замовник об’єктивно не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі. Питання: Чи потрібно розміщувати у таких випадках звіти про укладені договори в системі електронних закупівель, згідно ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Відповідь
24.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5449 / 5360
Згідно ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Згідно розділу ІІІ наказу від 17.03.2016 № 454 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону за об'єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”… із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої – п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника. Питання: за яким показником необхідно підсумовувати суми договорів при закупівлі робіт (для розміщення звіту про укладені договори)? за об'єктом будівництва чи за показником Єдиного закупівельного словника? Якщо за показником Єдиного закупівельного словника, то за якою цифрою? другою – п'ятою або за окремо другою, третьою, четвертою, п'ятою?
Відповідь
24.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6320 / 6316
Чи можна застосувати норму п.8 ч.4 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: продовжити строк дії договору в обсязі, що не перевищує 20 % суми, визначеної в договорі, укладеному за процедурою закупівлі за ЗУ «Про здійснення державних закупівель»?
Відповідь
23.11.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5976 / 6034
Добрий день! Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар тендерного комітету замовника або уповноважена особа (особи). Примірним положенням про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557 визначено, що Секретар тендерного комітету забезпечує, зокрема, розміщення інформації про публічні закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу через авторизовані електронні майданчики. Згідно з пунктом другим наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490 після внесення усієї обов'язкової інформації, передбаченої формою документа, на неї накладається електронний цифровий підпис. З огляду на зазначене підкажіть, будь ласка, хто саме з членів тендерного комітету повинен (має право) накладати свій електронний цифровий підпис на інформацію (документи), яка розміщується в електронній системі закупівель (річний план, додаток до річного плану, оголошення, документація тощо)? Заздалегідь вдячний за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2