Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1716 / 1656
Доброго дня. Відмінили відкриті торги по охороні, у зв'язку з технічною помилкою в тендерній документації, яку не можливо було виправити. Розпочали нові відкриті торги. Підкажіть, чи можна укласти прямий договір на охорону на період проведення торгів? Оскільки охорона має бути цілодобова.
Відповідь
11.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1466 / 1473
Замовник знаходиться у зоні бойових дій. Чи може він на підставі підпункт 2 пункту 13 Особливостей заключати прямий договір із застосуванням частини 3 статті 631 ЦКУ?
Відповідь
10.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1539 / 1460
Пунтом 40 Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 передбачено: "Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерній пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції)". Розглянувши відповідь на запит 1236/2022 просимо вас підтвердити, що в зазначеному вище тесті слово "відсутність" відноситься як до "забезпечення тендерної пропозиції", так і до "інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі". Тобто, якщо якась характеристика, що вимагалась, не вказана - 24 години на усунення не надаються, якщо вказана, але не вірно, то виправити можливо (звичайно без зміни моделі). Дуже дякую.
Відповідь
10.01.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1170 / 1172
Відповідно до положень абз. 2 п. 15 постанови КМУ № 1178, за рішенням замовника його відокремлений підрозділ може здійснювати закупівлю самостійно для задоволення потреб такого підрозділу. У такому випадку предмет закупівлі визначається замовником окремо для відокремленого підрозділу. Інформація про потребу в закупівлі, що повинна бути здійснена відокремленим підрозділом, вноситься до річного плану замовника. Разом з тим, що відповідно до абз. 1 стор. 5 листа Мінекономіки № 3323-04/78667-06 від 08.12.2022, інформація про потребу в закупівлі, що має бути здійснена відокремленим підрозділом, вноситься як до річного плану відокремленого підрозділу, так і до річного плану замовника. У зв’язку з вищевикладеним, прошу надати роз’яснення з приводу наступних питання. 1. Для самостійного здійснення відокремленим підрозділом замовника закупівель для задоволення потреб такого підрозділу, такому відокремленому підрозділу необхідно (обов’язково/бажано) зареєструватись в електронній системі закупівель? 2. Оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів щодо закупівлі, що публікується під час самостійного здійснення закупівель для потреб відокремленого підрозділу, здійснюється як від імені відокремленого підрозділу, так і від імені замовника, чи лише від імені одного з них? 3. Оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, щодо договору, укладеного відокремленим підрозділом замовника під час самостійного здійснення закупівель для потреб такого підрозділу, здійснюється як від імені відокремленого підрозділу, так і від імені замовника, чи лише від імені одного з них?
Відповідь
10.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1210 / 1318
Як (де, яким чином) можна ознайомитись з Методикою формування ціни на послуги, які надаються органами поліції охорони, яка мала б вже бути затверджена і про яку йдеться в Постанові КМУ №975 від 18.11.2018?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2