Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.02.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7061 / 7042
Доброго дня. Чи може замовник торгів в назві матеріалу робити посилання на технічні умови інших країн виробників (республіка Білорусь, Російська Федерація, країни Євросоюзу), за умови відсутності аналогів українського виробництва.
Відповідь
12.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6067 / 5928
Доброго дня!Наше питання стосується регулювання ціни на медичне обладнання! А саме ціни на тендерну пропозицію.Тому що на виріб медичного призначення згідно постанови або якогось іншого нормативного акту я зараз не скажу Вам, можливо подати заявку не більше як на 9,9% від митної вартості.В якому документі регулюються ціни на медичне обладнання???.Дякую!
Відповідь
12.02.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6221 / 6338
Тендерний комітет виконкому Саксаганської районної у місті ради (м. Кривий Ріг) проведено процедуру закупівлі на «Послуги з прибирання та підмітання вулиць (послуги з утримання в належному стані об’єктів благоустрою)» за ДК 021:2015 – 90610000 - 6 на шість місяців з дати укладання угоди. За результатом проведеного електронного аукціону між Виконком районної у місті ради та переможцем укладена угода на надання послуг. Кошти на які проводилася закупівля закладені в районну Програму реалізації заходів на розвиток благоустрою та виконання якої контролює на теперішній час відділ житлово-комунального господарства виконкому районної у місті ради. З 01.05.2018 у виконкомі районної у місті ради змінюється структура і відділ житлово-комунального господарства ліквідується та на зміну йому утворюється, Управління житлово-комунального господарства, з окремими рахунками, тобто, Управління – є новий головний розпорядник коштів, який буде в подальшому здійснювати самостійно закупівлі для виконання Програми реалізації заходів з благоустрою. Які необхідно здійснити зміни тендерному комітету виконкому районної у місті ради для дотримання норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: - розірвати договір між виконком районної у місті ради та надавачем послуги з прибирання та підмітання вулиць (послуги з утримання в належному стані об’єктів благоустрою у двосторонньому порядку? - внести зміни в діючий договір з урахуванням зміни фактичного фінансування та розірвати його? - внести зміни в істотні умови договору згідно ст. 36 та продовжувати відносини до повного виконання але вже з новим головним розпорядником коштів ?
Відповідь
12.02.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
9387 / 8994
В 2012 році Нерубайська сільська рада Біляївського району Одеської області проводила конкурсні торги по будівництву дитячого садка (код 45.21.1). Данні торги виграла організація Колективне комерційне підприємство «Монтажспецбуд» (32572447). Між Нерубайською сільською радою та комерційним підприємством «Монтажспецбуд» 26.10.2012 року був укладений договір про закупівлю робіт за державні кошти № 261. Термін дії договору до 31.12.2013 року. Дитячий садок так і побудували. Зараз встає питання, чи можливо вважати, що вищевказаний договір вже не діє, та чи можливо призначити новий тендер для визначення переможця для будівництва дитячого садка?
Відповідь
12.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6783 / 6912
Доброго дня! Підкажіть, будьласка. У грудні 2017 року нами укладено додаткову угоду з постачальником природного газу на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2018 року, в сумі 164741,50грн, що не перевищує 20 відсотків суми основного договору. Торги виграв інший постачальник, з яким буде підписан договір на постачачання природного газ з 01.03.2018. Але за період проведення торгів (січень-лютий 2018 роки)нами спожито природного газу на суму значно вищу ніж зазначена в додатковій угоді з попереднім постачальником. В наслідок чого виникла кредиторська заборгованіст. Як мені розрахуватися з кредитором? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2