Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6163 / 6051
Якою довідкою (і хто її видає?) підтвердити, що підприємство, яке є учасником відкритих торгів не притягувалось до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)відповідно до ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі". Дякую
Відповідь
01.03.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9555 / 9422
Добрий день!!! Ми бюджетна установа.В кінці минулого року провели відкриті торги на закупівлю товару, була відміна через відсутність учасників. Потім провели ще раз, знову відміна по тій же причині, яка відбулась на початку цього року.Тоді ми превели переговорну процедуру.Поясніть,будь-ласка, чи дійсно застосування підстави передбаченої п.4 ч.2 ст.35 Закону "Про публічні закупівлі" можливе лише тоді, якщо двічі було відмінено відкриті торги в тому ж році, що і проводиться переговорна процедура.
Відповідь
01.03.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8877 / 8298
Вітаю. Наш орган запланував на рік купівлю транспортних послуг на загальну суму 150000 грн. Проте договори будуть заключені протягом року без використання електронної системи закупівель із різними конирагентами на суму до 50 000 кожен договір з урахуванням помісячного розподулу асигнувань з обл. бюджету (1500 грн, 2500 грн. тощо). Скажіть будь ласка, чи потрібно в такому випадку виставляти звіт на прозоро по кожному з таких договорів на суму 1000-2500 грн? Та яку процедуру закупівлі зазначати в додатку до річного плану, "Прямий договір" чи "звіт про укладені договори"?
Відповідь
28.02.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
7573 / 7467
Чи може замовник (комунальне підприємство) створити на підприємстві і тендерний комітет і призначити уповноважену особу (осіб) для проведення процедур закупівлі по різних напрямках діяльності підприємства у зв'язку з великими обсягами закупівель?
Відповідь
28.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7026 / 6863
У відповідності до Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон) за процедурою відкритих торгів укладено договір про закупівлю з учасником-переможцем, який на момент укладання договору про закупівлю являвся платником єдиного податку з відсотковою ставкою 5% доходу. В процесі виконання договору учасник-переможець став платником ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах, та звернувся з проханням змінити ціну договору про закупівлю. Чи вправі замовник у даному випадку переглянути істотні умови договору про закупівлю з підстав, викладених у п.6 частини 4 ст.36 Закону, а саме: зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок;?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2