Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4539 / 4385
КП «Комунальник» переможець тендеру, який оголошував виконком у 2016 р. на закупівлю: 1. послуги щодо очищення. 2. послуги щодо благоустрою, а також надає різні послуги на комерційній основі. КП «Комунальник» також має на балансі полігон твердих побутових відходів і надає послуги, повязані з його діяльністю (тарифи регулюютья нормативними актами). Для виконання зобовязань по благоустрою і очищенню необхідно на рік пального на 1.2 млн. Чи необхідно пальне купляти згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" чи на власний розсуд? Дякую
Відповідь
16.01.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5032 / 4843
Відповідно п.6 ч.4 ст.36 ЗУ можливі зміни ціни у зв'язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок. Ставка акцизного сбору на паливо встановлюється в євро. Через 4 місяці після укладання договору законодавець збільшив розмір акцизу відповідно ми маємо право змінити ціну пропорційно зміні розміру акцизу. Однак акциз встановлений в валюті. Чи маємо ми право внести зміни в договір і збільшити ціну договору на ставку акцизу (встановленого в євро) яка діє на сьогоднішній день по курсу евро який діє на момент укладання відповідних змін до договору. Ціна в договорі виражена в гривнях в тому числі і акциз. Як правильно відобразити і обгрунтувати такі зміни в договорі (особливо в частині конвертації ставки акцизу в гривні)
Відповідь
16.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6644 / 6622
Згідно ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі" річний план оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. Раніше оприлюднювали на сайті tender.me.gov.ua, а зараз оприлюднювати на сайті prozorro.gov.ua?
Відповідь
16.01.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4735 / 4529
Доброго дня! На електронних майданчиках є можливість прикріпляти закупівлю лише до одного кода класифікатора ДК 021:2015. Підкажіть будь-ласка, якщо виникає ситуація коли в договорі декілька предметів закупівлі по різним кодам класифікатора і один з них перевищує 50 000,00 грн., потрібно публікувати весь договір чи виокремити один предмет закупівлі, що перевищує 50 000,00 грн. в окремий договір? Або декілька предметів закупівлі перевищують 50 000,00 грн. то правильніше буде розділити закупівлю на окремі договори, щоб коректно оприлюднити інформацію, чи публікувати декілька раз один договір по різним кодам?
Відповідь
16.01.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5404 / 5393
Доброго дня! На електронних майданчиках є можливість прикріпляти закупівлю лише до одного кода класифікатора ДК 021:2015. Підкажіть будь-ласка, якщо виникає ситуація коли в договорі декілька предметів закупівлі по різним кодам класифікатора і один з них перевищує 50 000,00 грн., потрібно публікувати весь договір чи виокремити один предмет закупівлі, що перевищує 50 000,00 грн. в окремий договір? Або декілька предметів закупівлі перевищують 50 000,00 грн. то правильніше буде розділити закупівлю на окремі договори, щоб коректно оприлюднити інформацію, чи публікувати декілька раз один договір по різним кодам?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2