Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.11.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
7547 / 7425
Що саме в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" слід вважати виконанням договору про закупівлю: факт вручення замовнику товару, факт оплати поставленого товару, інше. Конкертна ситуація. Договором передбачено, що оплата здійснюється замовником протягом 14 днів з дня вручення йому товару. Що в цьму випадку вважається виконанням договору вручення товару чи його оплата?
Відповідь
10.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5941 / 5647
На балансі нашого житлово-комунального підприємства перебувають гуртожитки, мешканці яких, не вносять плату за використану електроенергію, газ, водопостачання та технічне обслуговування ліфтів на рахунки підпиємств, що забезпечують надання цих послуг, а розраховуються через житлово - комунальну контору. В подальшому зібрані кошти ЖКК перераховує організаціям, які мають відповідні ліцензії на постачання зазначених послуг. Річна сума коштів, яка сплачується за кожну комунальну послугу значно перевищує 200 тис. грн. Просимо надати розяснення з приводу необхідності проведення нами державних закупівель вказаних комунальних послуг.
Відповідь
10.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6171 / 5677
Яким чином Переможець торгів повинен надати документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року № 922-VIII? У електронному вигляді через електронну систему закупівель або у паперовому вигляді безпосередньо на адресу Замовника? Подання якої інформації під час проведення процедури закупівлі передбачено у паперовому вигляді безпосередньо на адресу Замовника?
Відповідь
10.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8337 / 8077
У 2016 році за процедурою відкритих торгів була здійснена закупівля товару відповідно до річного плану закупівель на 2016 рік та фінансового плану/плану інвестицій підприємства на 2016 рік. За результатами проведених торгів укладено відповідний договір на поставку товару. Часткова передплата за умовами цього договору була зроблена у 2016 році. Строк дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару за цим договором припадає на початок 2017 року. Придбання цього товару включено в проект фінансового плану підприємства на 2017 рік. Ймовірно що на початку 2017 року року фінансовий план підприємства ще не буде затверджено. Чи порушує норми законодавства проведення остаточних розрахунків у 2017 році за товар без затвердженого фінансового плану на 2017 рік.
Відповідь
10.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5721 / 5586
В закладі є спеціальний рахунок, кошти якого не плануються, а затверджуються довідками по мірі надходження. Згідно доручення голови облдержадміністрації, закупівлі від 3000 грн. необхідно проводити в прозоро. ПИТАННЯ. Чи потрібно проводити закупівлі в Прозоро від 3000 до 50000 грн. в прозоро за кошти нашого спеціального рахунку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2