Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4724 / 4433
Виконавчий комітет міської ради планує закупівлю комунальних послуг - питна вода, водовідведення, централізоване теплопостачання, електроенергія. Чи можна ці послуги включити до коду 65000000-3 - комунальні послуги?
Відповідь
18.01.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5435 / 5203
Положенням про проведення закупівель Замовника передбачено застосування системи електронних закупівель при очікуваній вартості предмета закупівлі від 3 000,00 грн. та більше. У річному плані Замовника передбачено декілька предметів закупівель за різними кодами класифікатора вартість яких є меншою за 3 000,00 грн. Але укладено один договір на постачання таких товарів, вартість якого перевищує 3 000,00 грн. Чи можуть Замовники при укладанні допорогових договорів об’єднувати у них декілька предметів закупівель?
Відповідь
18.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4978 / 4732
Формою Звіту про укладені договори, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490, не передбачено оприлюднення сканованої копії самого договору. Але електронна система закупівлі у 2016 році вимагала при оприлюдненні Звіту про укладені договори замовниками оприлюднювати і договір. Питання: Яким документом встановлено, що замовники (бюджетні установи) при оприлюдненні Звіту про укладені договори повинні оприлюднювати скановану копію договору?
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5548 / 5560
Відповідно до статті 28 Закону, у разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п'ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій. Замовник розглянув тендерні пропозицій та визначив відповідність на 20 (двадцятий) робочий день (початок відліку – наступний робочий день за кінцевою датою подання тендерних пропозицій). Просимо надати роз’яснення:коли замовник повинен оприлюднити протокол розгляду тендерних пропозицій: в цей 20 (двадцятий) робочий день, чи на наступний? Питання пов’язане з наступним: тендер: UA-2016-10-27-0001182-b, кінцевий строк подання пропозицій: 12.12.2016, після оприлюднення оголошення системою призначено аукціон на 17.01.2017. 20 (двадцятим) робочим днем є 11.01.2017, згідно приписів статті 10 Закону протокол розгляду пропозицій можливо оприлюднити 12.01.2017, тоді аукціон мав би бути призначеним на 18.01.2017, а не на 17.01.2017 ( тобто, при розміщення оголошення система призначила аукціон без урахування дозволеного строку на оприлюднення протоколу розгляду).
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4965 / 4659
Дійсним повідомляємо, що при проведенні ДП МА «Бориспіль» (далі – Замовник) відкритих торгів з публікацією на англійській мові (оголошення про проведення відкритих торгів UA-2016-10-21-000816-b, UA-2016-10-13-000672-b, UA-2016-10-13-000770-b), відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) виникала наступна ситуація. В період, після розгляду тендерних пропозицій на відповідність технічним вимогам учасниками торгів та оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицій в період до дати проведення Аукціону (тобто даний строк становить 5 календарних днів), на ім’я Замовнику від учасників торгів надходили звернення – Вимоги. При цьому, дані звернення, які на веб-порталі Уповноваженого органу відображаються як «Вимога про усунення порушень» класифікуються наступним чином: 1. Зверненням за роз’ясненнями стосовно тендерної пропозиції іншого учасника (оголошення про проведення відкритих торгів UA-2016-10-21-000816-b, UA-2016-10-13-000770-b). 2. Зверненням за роз’ясненнями учасником, пропозиція якого не була відхилена та зміст звернення стосується тендерної пропозиції іншого учасника (оголошення про проведення відкритих торгів UA-2016-10-21-000816-b). 3. Скарга (або звернення) з вимогою перегляду рішення Замовника (оголошення про проведення відкритих торгів UA-2016-10-13-000672-b, UA-2016-10-13-000770-b). При цьому, нормами Закону передбачено: Частина 1 статті 23 Закону. Поняття «Вимога щодо усунення порушень» може надаватися фізичною/юридичною особою не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції та стосується тендерної документації – тобто учасник не може подавати вимогу щодо усунення порушень після оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицій. Частина друга статті 18 Закону. Скарга, що стосуються прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися після розгляду тендерних пропозицій на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям, подаються протягом п'яти днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицій» та подаються до органу оскарження – тобто скарга не може бути подана учасником на ім’я Замовника. Частина третя статті 30 Закону. У разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель – тобто вимога щодо надання додаткової інформації не може бути надана стосовно пропозиції іншого учасника. В зв’язку з вищевикладеним, просимо надати роз’яснення: - яким чином класифікуються звернення Учасників до Замовників з урахуванням змісту поданих звернень (вимог), якщо звернення (вимога) надіслана Замовнику на етапі після оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицій до дати проведення Аукціону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2