Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5712 / 5546
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, чи буде вважатися порушенням, якщо ми зараз оголошуємо закупівлю враховуючи ДК 016:2010 як основний,ДК 021:2015 як додатковий, якщо закупівля стосується вже 2017 року (тобто проводимо закупівлю на очікувану вартість для задоволення потреб 2017)?
Відповідь
23.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5499 / 5316
На даний час діючими є декілька ТЕНДЕРНИХ договорів, заключених за результатами проведених процедур закупівлі ВІДКРИТІ ТОРГИ за ЗУ "Про здійснення державних закупівель". В яких, при складанні тендерних пропозицій УЧАСНИКАМИ/ПЕРЕМОЖЦЯМИ врахований рівень заробітної плати на 1 робітника (розряд робіт - 3,8) в режимі повної зайнятості 3000,00 грн. Законом України №5000 "Про Державний бюджет України на 2017 рік" передбачено підняття рівня мінімальної зарплати до 3200 грн. з 1 січня 2017р. ПИТАННЯ: Чи повинен/має право ЗАМОВНИК, за результатами розгляду письмових звернень відповідних підрядних оганізацій, вносити зміни в діючі тендерні договора в частині підвишення рівня заробітної плати до рівня не менше встановленого вищезазначеним Законом, що призведе до збільшення суми договору (зміна договірної ціни)???
Відповідь
22.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4431 / 4357
Будь-ласка поясніть чи є предметом закупівлі в розуміні ЗУ "Про публічні закупівлі" витрати на відрядження (квитки на проїзд до міста відрядження, проїзд по місту, витрати на проживання в гостиниці, бензин придбаний у відряджені та інші витрати)?
Відповідь
22.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5219 / 5015
Казенне підприємство учасник ДК "Укроборонпром" основний вид діяльності - виробництво зброї та боєприпасів, все майно належить державі Чи є це підприємство замовником в особливій сфері господарювання?
Відповідь
21.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6174 / 5951
Статтею 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі по тексту Закон) передбачено: «1. Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: … звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання;». В ч.1 ст.1 передбачено «У цьому Законі нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:…5) договір про закупівлю - договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі та передбачає надання послуг, виконання робіт або набуття права власності на товари;». Суть питання: Якщо замовник, відповідно до ст.ст.2,10 Закону, оприлюднив звіт про укладений договір вартість предмета закупівлі якого перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини 1. Ст..2 Закону, чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання даного договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2