Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7216 / 7166
Чи наявний нормативний документ, який встановлює розмір мінімального кроку аукціону під час проведення відкритих торгів?
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
8727 / 8290
просимо надати рекомендації щодо зміни ціни договору відповідно до зміни індексу споживчих цін за формулою: ЦДн=Цра*(ПВвп*ІСЦпх+ПВве*Кзце+ПВів), де: ЦДн - ціна договору нова, Цра - ціна за результатами аукціону, ПВвп - питома вага вартості продуктів, ІСЦпх - індекс споживчих цін продуктів харчування, ПВве - питома вага вартості електроенергії, Кзце - коефіцієнт зміни ціни на електроенергію, ПВів - питома вага інших витрат
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6698 / 6567
Згідно зі ст. 16 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено встановлення такого кваліфікаційного критерію як "Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору". Чи буде порушенням, якщо Замовник в тендерній документації зазначить на підтвердження зазначеного критерію надання двох та більше аналогічних договорів?
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5842 / 5771
Підкажіть будь ласка, у разі внесення змін до тендерної документації, чи потрібно змінювати дату кінцевого строку подання пропозицій, якщо до цієї дати залишилось більше ніж сім днів
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8630 / 8491
Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись у наступній ситуації. Замовник (орган місцевого самоврядування) оголосив процедуру відкритих торгів на закупівлю техніки. Під час оголошення очікувана вартість закупівлі складала 1500000,00грн. Через декілька днів після оголошення відкритих торгів на зазначену закупівлю були виділені додаткові кошти – 200000,00грн., тобто загальна закладена вартість придбання зазначеної техніки вже складає 1700000,00грн. Питання: 1) Чи можливо (буде правомірним) внести зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 2) Чи взагалі потрібно вносити зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 3) Як в даному випадку діяти тендерному комітету?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2