Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2226 / 2299
Доброго дня, підкажіть будь-ласка як правильно прийняти на роботу в ОМС фахівця з публічних закупівель як службовець, а не посадова особа ОМС. Як правильно ввести цю посаду в штатний розпис?щоб це відповідало класифікатору професій.
Відповідь
03.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2223 / 2268
Доброго дня. В мене запитання по закупівлі електроенергіїї. В січні 2022 року відбулися відкриті торги по закупівлі електроенергії. Станом на 01.08 2022 року договір укладений по процедурі закупівлі (відкриті торги) закунчився. Є необхідність додаткової закупвлі електроенергіїї. Чи можна провести переговорну процедуру і укласти прямий договір на закупівлі електроенергіїї на суму 30% від основного договору. Дякую.
Відповідь
30.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2219 / 2144
Комунальне підприємство Вінницької міської ради «Офіс туризму Вінниці» є замовником в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Одним із видів діяльності комунального підприємства є посередництво у наданні екскурсійних послуг. Суть цих послуг полягає в наступному: КП укладає договори про надання послуг з екскурсоводами та перепродає ці послуги зацікавленим особам. При цьому, комунальне підприємство не є кінцевим набувачем цих послуг. Питання: чи підпадають ці послуги під дію Закону України «Про публічні закупівлі» і чи потрібно ці послуги включати до річного плану закупівель та публікувати звіти про укладені договора по цим послугам?
Відповідь
14.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2218 / 2347
Е допомога 6500 не отртмалa
Відповідь
06.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2217 / 2313
Відповідно до вимог пункту 40 Особливостей, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Чи є правомірним застосування механізму 24 годин на виправлення помилки, тобто розміщення повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель у зазначеному випадку: Вимога ТД: Максимальна вихідна потужність аудіо: не менше 2 Вт (rms) (Учасником в технічній частині тендерної пропозиції зазначається конкретний показник, без зазначення «не менше») Учасник в пропозиції зазначив: Максимальна вихідна потужність аудіо: не менше 2 Вт (rms) Вимога про усунення невідповідності. Викласти в наступній редакції: Максимальна вихідна потужність аудіо: 2 Вт (rms) НЕ ПРИЗВОДИТЬ ДО ЗМІНИ МОДЕЛІ.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2