Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.05.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5968 / 5811
Доброго дня. У травні місяці 2018 року було змінено форму власності з державної організації, яка фінансувалася за державні кошти на державне підприємство без бюджетного фінансування ( змінилася назва та банк, ЄДРПОУ залишилось теж саме). Чи потрібно на ПІДПРИЄМСТВІ враховувати РПЗ та ДРПЗ ОРГАНІЗАЦІЇ, або потрібно складати новий план закупівлі та додаток? Чи потрібно ПІДПРИЄМСТВУ при закупівлі товарів (робіт, послуг) враховувати та додавати до нової суми закупівлі суму предметів закупівлі, які були зроблені в ОРГАНІЗАЦІЇ.
Відповідь
24.05.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5270 / 5168
Добрий день. Установа має документацію на проведення реконструкції будинку культури на суму 25млн.грн. у експертному звіті щодо розгляду проектної документації за проектом "Реконструкція районного будинку культури" передбачено придбання устаткування на суму 1,5млн.грн. У проектній документації є вартість устаткування яке не вмонтовується (крісла-600тис.грн., трюмо-87тис.грн., проектор-72тис.грн.). Як правильно скласти план закупівлі: один на загальну суму-25млн. чи дробити окремо на крісла, проектор...
Відповідь
24.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5481 / 5426
Добрий день. Проводячи процедуру відкритих торгів з публікацією англійською мовою зіткнулись з наступною ситуацією: На сьогоднішній день наша закупівля перебуває на стадії Прекваліфікація (період оскарження). В тендерній документації посада нашого керівника зазначено як : "Головний лікар" , та на сьогоднішній день наш медичний заклад перебуває в стадії реорганізації (перетворення) відповідно до рішення сесії Харківської міської ради. Через що посаду головного лікаря змінено на "Голова комісії, головний лікар". Підскажіть, будь ласка,як нам бути із заключенням договору після аукціону. Чи потрібно вносити зміни до договору про закупівлю та публікувати ії на майданчику E-tender? На майданчику E-tender відсутній пункт "Зміна посади підписанта договору") З повагою, тендерний комітет.
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5551 / 5583
чи повинен замовник при складанні та оприлюдненні тендерної документації наперед визначати/не визначати підставою для відмови в участі в закупівлі, передбачену ч. 2 ст. 17 закону про публічні закупівлі, чи може визначитися з її застосуванням вже після розкриття тендерних пропозицій, чи взагалі застосовувати її в «ручному режимі» по кожному окремому учаснику, відмовляючи одному учаснику та допускаючи іншого?
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7924 / 7742
Роз'ясніть будь ласка, у разі якщо переговорну процедуру, застосовану як виняток згідно п.4 ч.2 ст. 35 Закону, відмінено внаслідок не подання учасником, з яким оприлюднено намір укласти договір, документів згідно ст. 17 Закону (довідка МВС про не судимість, довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів(замовник визначив це у переліку документів необхідних для застосування переговорної процедури)), чи може Замовник вдруге застосувати переговорну процедуру згідно п.4 ч.2 ст. 35 Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2