Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2239 / 2138
Доброго дня. Я залишила заявку на допомогу але не отримала жодної відповіді. Як жити без копійки в кишені? На кусок хліба немає.
Відповідь
28.11.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2237 / 2181
Керуючись пунктом 2 частини 5 статті 41 Закону України « Про публічні закупівлі» просимо надати роз’яснення щодо можливості укладання додаткової угоди на період з 19.10.2022 по 31.12.2022 року, що буде передбачати зміну ціни за один кВт*год на 10%, враховуючи що збільшення ціни за один кВт*год на 10% відбулося з 01.09.2022 року.
Відповідь
12.10.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2236 / 2155
порушення в істотних умовах договору про закупівлю , а саме в проекті договору прописані можливість зміни істотних умов у звязку з збільшенням ціни за одиницю товару до 10% відповідно до п.2 ч.5 ст.41 , чи є це порушення вимог абз.1 ч.3 ст.22 Закону так як предмет закупівлі визначено послуги?
Відповідь
24.01.2023 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2235 / 2261
Тендерний комітет у 2020 році закуповував дизельне паливо, декілька разів по 41 ст. піднімали ціну до 10% , Постачальник надав висновки торгово-промислової палати, чим підтвердив коливання ціни на ринку. Додаткові угоди підписали, але на той час тендерний комітет не зробив проколів про внесення змін до договору. На даний момент до нас приїхало ДАСУ та аудиторша хоче бачити згадані вище протоколи. У законі немає такої норми про обов'язковість протоколу про внесення змін до договору, притримуюся такої думки, що підписання такого протоколу це є право, а не обов'язок, а отже він є необовязковим. І ще аудит, говорить, що в час підписання додаткових угод - підняття ціни на ринку, як такого - не було і довідка ТПП не правильна, але таку довідку нам надав Постачальник, хіба в наші повноваження входить, щоб ми перевіряли правильність довідок ТПП? Допоможіть, будь ласка!
Відповідь
03.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2235 / 2283
Доброго дня. В мене запитання по закупівлі електроенергіїї. В січні 2022 року відбулися відкриті торги по закупівлі електроенергії. Станом на 01.08 2022 року договір укладений по процедурі закупівлі (відкриті торги) закунчився. Є необхідність додаткової закупвлі електроенергіїї. Чи можна провести переговорну процедуру і укласти прямий договір на закупівлі електроенергіїї на суму 30% від основного договору. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2