Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.01.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2556 / 2608
Добрий день підкажіть будь ласка якщо завершила спрощену процедуру зараз а договір був заключений на 3 роки до 2023 р. і послуги надаються далі як вийти із ситуації коли назад відновити процедуру неможливо? Дякую.
Відповідь
06.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2555 / 2612
Відповідно до вимог пункту 40 Особливостей, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Cитуація 1: Аналогічний договір та накладна до нього визначена Учасником конфіденційною інформацією. Ситація 2: трудова книжка надана російською мовою. Чи є правомірним застосування механізму 24 годин на виправлення помилки, тобто розміщення повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель у зазначених вище випадках?
Відповідь
10.02.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2552 / 2605
Прошу надати роз'яснення чи поширується дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на закупівлі, які здійснюються підприємтсвами, які належать до структури Укроборонпрому та є в переліку,затвердженому постанвою КМУ №83 від 04.03.2015? Чи оприлюднюють такі підприємства інформацію про закупівлі відповіднодо до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
16.02.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2551 / 2572
Пунктом 41 Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 передбачено підстави для відхилення тендерної пропозиції, зокрема: - абзац 3 підпункту 1 пункту 41 Особливостей – учасник процедури закупівлі не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції; - абзац 2 підпункту 2 пункту 41 Особливостей – тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації; - абзац 4 підпункту 1 пункту 41 Особливостей – учасник процедури закупівлі не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції, та/або змінив предмет закупівлі (його найменування, марку, модель тощо) під час виправлення виявлених замовником невідповідностей, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей; Перелічені вище підстави для відхилення складаються по суті з двох видів невідповідностей, при цьому пропозиція або Учасник може мати лише часткову невідповідність, наприклад:  забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції  тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації.  учасник процедури закупівлі не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей Як правильно зазначити в протоколі Уповноваженої особи підставу для відхилення (з посиланням на пункт Особливостей, у випадку якщо, наприклад:  Учасник надав забезпечення тендерної пропозиції, але надане забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам ТД. Необхідно в протоколі переписати повний текст пункту «абзац 3 підпункту 1 пункту 41 Особливостей – учасник процедури закупівлі не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції», або можливо в протоколі зазначити лише ту частину, щодо якої встановлено невідповідність: «абзац 3 підпункту 1 пункту 41 Особливостей –забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції»;  тендерна пропозиція Учасника не відповідає лише умовам технічної специфікації, при цьому відповідає іншим вимогам щодо предмета закупівлі. Необхідно в протоколі переписати повний текст пункту «абзац 2 підпункту 2 пункту 41 Особливостей – тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації», або можливо в протоколі зазначити лише ту частину, щодо якої встановлено невідповідність «абзац 2 підпункту 2 пункту 41 Особливостей – тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації»;  аналогічно і по абзацу 4 підпункту 1 пункту 41 Особливостей - можливо в протоколі зазначити лише ту частину, щодо якої встановлено невідповідність (наприклад, без «змінив предмет закупівлі (його найменування, марку, модель тощо) під час виправлення виявлених замовником невідповідностей»).
Відповідь
06.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2551 / 2714
в складі пропозиції надано банківська гарантія в якості тендерного забезпечення, проте в банківській гарантії наявна помилка в формі власності Учасника: замість ТОВ, зазначено ТДВ. Чи правомірним є застосування механізму виправлення такої помилки ( 24 години на виправлення)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2