Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1811 / 1874
Замовник оприлюдних не зрозумілу кількість товарів, в електронних полях та завантажених файлах наведена різна кількість. Замовник при цьому не відповів на вимогу під час періоду уточнень На вимогу після аукціону та визначення переможця не відмінив закупівлю
Відповідь
19.10.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1810 / 1817
Доброго дня! Замовником 2 рази проведено відкриті торги, які були відмінені через відсутність учасників( вересень і жовтень 2022 року). В ПКМУ №1178 вказано, що Закон чинний, однак не згадано про переговорну процедуру. ЧИ має право Замовник проводити переговорну процедуру на підставі ст.40 ЗУ "Про публічні закупівлі" після набуття чинності ПКМУ №1178.
Відповідь
13.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1810 / 1813
Не отримав допомогу Епидтрымка 6500 оформив28 березня коли зможуть отримати допомогу?
Відповідь
07.07.2022 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1809 / 1928
Чому постачальник зобов'язаний сплачувати комісії тендерному майданчику за замовлення замовником товару через Е-Каталог "ПРОЗОРРО МАРКЕТ", якщо останній скасував договір після оприлюднення його в системі? Товар фактично не постачався, прибуток не отримувався. =================================== Приклади таких закупівель: ✨UA-2022-02-22-000366-c замовлення було зроблено напередодні вторгнення окупантів на територію України, тому фактично не встигли. ✨UA-2022-02-22-001865-c - так само. ✨UA-2022-02-09-002713-c - замовник скасував договір через відсутність коштів, чим заподіяв матеріальну шкоду постачальнику, крім цього ще й стягується комісія 450грн ✨ І це маленька частина тих закупівель, що не відбувались, але за які потрібно сплачувати постачальнику комісію ніби він з цього отримав прибуток. Такий порядок унеможливлює подальшу роботу у каталозі та "Запит цінових пропозицій". Наразі заборгованість по таким закупівлям близько 10 000грн і вони зустрічаються все частіше. Прошу розглянути та внести відповідні зміни до Постанови. ===========================================================================
Відповідь
14.12.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1809 / 1807
У відповідності до ч.6. ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Що треба розуміти під терміном «видатки» у даній статті? Чи співпадає значення цього терміну із п.13 ст. 2 Бюджетного кодексу України, де видатки бюджету визначено як кошти, спрямовані на здійснення програм та заходів, передбачених відповідним бюджетом. Та чи має право Замовник, віднесений до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» згідно п.4. ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (як такий, що здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання), що не отримує бюджетного фінансування та, відповідно, не затверджує видатки у розумінні Бюджетного кодексу України, продовжити дію договору про закупівлю у порядку, передбаченому ч.6. ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2