Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.08.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1810 / 1816
Прошу повідомити чи потрібно публікувати на сайті Уповноваженого органу з питань закупівель додаткову угоду про призупинення дії договору на період дії воєнного стану або повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю .
Відповідь
02.11.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1810 / 1883
Який державний орган має право на проведення технічного нагляду за системою управління безпечністю харчових продуктів та ціна такої послуги згідно законодавства?
Відповідь
19.10.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1808 / 1759
Двічі не відбулися відкриті торги по закупівлі ел.енергії (через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій). Чи можна на сьогоднішній день керуватися положенням ч. 2 ст.40 ЗУ "Про публічні закупівлі" та провести переговорну процедуру закупівлі? Чи все ж потрібно керуватися Постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022р. та оголошувати знову відкриті торги з урахуванням викладених у цй Постанові особливостей?
Відповідь
07.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1807 / 1929
Відповідно Закону України «Про дорожній рух», зокрема статті 6, до компетенції міських рад та їх виконавчих органів, районних рад та районних державних адміністрацій належить - організація дорожнього руху на території міста і району згідно з відповідними генеральними планами, проектами детального планування та забудови населених пунктів, автоматизованих систем керування дорожнім рухом, комплексних транспортних схем і схем організації дорожнього руху та з екологічно безпечними умовами; Відповідно Статті 27 Закону, організація дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах здійснюється із застосуванням технічних засобів інформаційно-комунікаційних та автоматизованих систем керування та нагляду за дорожнім рухом відповідно до правил і нормативів. Організація дорожнього руху здійснюється спеціалізованими службами, що створюються відповідними органами: на автомобільних дорогах, що перебувають у власності територіальних громад, - органами місцевого самоврядування; на інших автомобільних дорогах - центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами; на залізничних переїздах - центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпеки на залізничному транспорті. Вінницьке КП «СМЕД ОДР», згідно статуту, є спеціалізованим підприємством з організації дорожнього руху, що здійснюється із застосуванням технічних засобів та автоматичних систем керування дорожнім рухом. Підприємство належить до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці (рішення Вінницької міської ради від 30.01.2009 р. № 2235 «Про створення комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху»). Засновником та власником Підприємства є територіальна громада м. Вінниці в особі Вінницької міської ради. Органом за яким закріплено функції управління Підприємством, є Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради. Враховуючи вищевикладене, просимо дати роз’яснення щодо необхідності, доцільності та законності проведення тендерних процедур на виконання послуг «Поточний ремонт (встановлення та заміна дорожніх знаків) на території Вінницької міської територіальної громади» та «Встановлення і заміна пошкоджених інформаційних панелей з розкладами руху на зупинках громадського транспорту», при виконанні обов’язків з забезпечення безпеки дорожнього руху органом управління ВМР (Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради).
Відповідь
02.11.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1806 / 1817
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником. З 01.01.2022 функції тендерного комітету повністю покладаються на уповноважену(них) особу. Станом на 29.10.2021 у вільному доступі відсутня інформація щодо функціонування електронної системи закупівель та акредитованих електронних майданчиків за участю уповноваженої особи, у зв’язку з чим просимо надати роз’яснення: 1. Чи може уповноважена особа створювати робочу групу або іншу структурну одиницю на підприємстві замовника яка буде взаємодіяти з електронною системою закупівель без участі уповноваженої особи, тобто здійснювати технічну реалізацію оприлюднення процедур закупівель/спрощених закупівель та їх супроводження? 2. Чи повинна уповноважена особа самостійно здійснювати всі дії, від планування до завершення процедур закупівель/спрощених закупівель? 3. Чи може одна уповноважена особа відповідати за організацію проведення процедур закупівель/спрощених закупівель а інша за визначення переможця? 4. Формування річного плану та затвердження процедур закупівель/спрощених закупівель, повинна робити одна уповноважена особа чи декілька уповноважених осіб які будуть в подальшому відповідати за різні процедури закупівлі? 5. Що вважається початком процедури закупівлі - оголошення про проведення закупівлі чи затвердження річного плану закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2