Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.12.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5899 / 5598
Згідно п.5 Ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія договору може продовжуватись на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договору...... Як правильно провести цю процедуру і як вносити в річний план?
Відповідь
18.12.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5391 / 5100
На сьогодні Державним підприємством «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» укладаються ліцензійні договори про створення та використання об’єктів інтелектуальної власності (режисерських постановок, музичного або художнього оформлення). Правове регулювання цих Договорів визначається Главою 75 ЦК України «Розпорядження майновими правами інтелектуальної власності» та Законом України «Про авторські та суміжні права» та не відносяться до ординарних товарів, робіт чи послуг, які закуповуються. Більше того, зважаючи на специфічну природу прав інтелектуальної власності, які виникають з факту здійснення особою творчої діяльності, вказана сфера виключає конкурентність та раціональну можливість дотримання процедур закупівель. Зважаючи на вищевикладене, чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на придбання об’єктів інтелектуальної власності, створених на замовлення за ліцензійними договорами ?
Відповідь
18.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6869 / 6591
відміняли відкриті торги двічі, тепер хочемо провести ппз.Чи потрібно вимагати довідки відповідно до ст.17?,Довідку з МВС та податкової?
Відповідь
15.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5265 / 4951
Доброго дня!Відділ освіти на початку 2017 року здійснив закупівлю послуги постачання теплової енергії за окремими лотами за переговорною процедурою. В даний час у нас є додаткові 18 тисяч які ми зняли з іншого договору(уклали додаткову угоду на зменшення суми договору) і перекидаємо на постачання теплової енергії .Підкажіть будь ласка, чи нам потрібно оголошувати переговорну процедуру на 18 тисяч, чи можливо укладати прямий договір?
Відповідь
15.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6820 / 6384
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення на таке питання. Яким чином необхідно відображати зміни істотних умов договору у Prozorro у разі застосування положень ч. 5 ст.36 Закону "Про публічні закупівлі", а саме: коли потрібно складати звіт про виконання договору у даному випадку - 31 грудня поточного року чи у наступному році після постачання відповідного товару/виконання послуги? Як відобразити таку закупівлю у річному плані (суму 20% відповідно до додаткової угоди)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2