Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6196 / 6005
Добрий день, Комунальне підприємство за власні кошти має намір здійснити закупівлю по енергосервісу (розподільчий пристрій електроенергії). Очікувана вартість – 47000, 00 грн. Згідно Закону «Про публічні закупівлі» - це допорогові закупівлі і проводити відкриті торги не потрібно. Але згідно Закону «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації»- потрібно проводити відкриті торги. Який Закон має найвищу силу, чи потрібно комунальному підприємству за власні кошти (не державні кошти) проводити відкриті торги, чи можемо обійтися допороговими закупівлями.
Відповідь
10.09.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4767 / 4744
Чи можуть учасники за договором спільної діяльності (нерезидент та постійне представництво іншого нерезидента, яке є Оператором СД) брати участь разом у процедурі закупівлі?
Відповідь
10.09.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6979 / 6860
Доброго дня, поясніть будь-ласка наступне, згідно ч. 4 ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови. Чи можна публікувати у електронній системі закупівель відповідні протоколи у форматі текстового файлу (.doc, .docx, .txt), у якому відсутні графічні зображення підписів членів тендерного комітету, чи необхідно оприлюднювати скановані копії відповідних протколів у яких наявні графічні зображення відповідних підписів.
Відповідь
08.09.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4587 / 4385
допороговий договір уклали 31.08.2018 року але забули подати звіт про укладений договір в строк а подамо 10.09.2018 що буде
Відповідь
07.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6170 / 6005
Добридень, Коли подавали свою пропозицію на відкриті торги вказали предмет закупівлі з кольором корпусу в маркіровці та в опису. Виробник припинив виробництво товару цього кольору на час поставки. (колір корпусу предмету закупівл - що є незначним відмінником, за технічними та іншими вимогами - теж саме).Предмет закупівлі відрізняється тільки кольором корпусу та маркіровкою. Чи є офіційна процедура внессеня змін? Чи потрібно відміняти закупівлю та проводити нову процедуру?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2