Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5332 / 5275
Добрий день! 12 вересня 2018 року наше підприємство оголосило закупівлю паперу газетного за державні кошти (cубсидія). Але через три тижні з'явилась додаткова потреба в папері газетному. Чи можемо ми оголосити нову закупівлю паперу вже за власні кошти (у нашого підприємства засновник - районна рада), якщо ще не завершена попередня процедура?
Відповідь
17.09.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6000 / 5953
Допорогова закупівля товару (курятина) по договорам не перевищує 200000 грн. Очікувана сума 209000 грн. Чи порушили ми Закон, якщо очікувана сума була більшою ніж заключена
Відповідь
14.09.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5842 / 5886
Доброго дня! Ми проводили переговорну процедуру закупівлі. В Річному плані указали орієнтований початок проведення процедури закупівлі - серпень 2018р. Нами були складені протоколи ТК та проведені переговори у серпні з учасником затверджені протоколом. У вересні ми прийняли Рішення про намір укласти договір і уклали договір з учасником. В звіті про результати проведення процедури закупівлі дати указані вереснем. Але Державна казначейська служба не бажає пропускати договір так, як місяці у річному плані та у звіті про результати проведення процедури закупівлі різні. Яким чином нам діяти? якщо ми в річному плані змінемо орієнтований початок проведення процедури закупівлі з серпня на вересень, чи не буде це помилкою, адже у нас є протоколи серпнем? Яку дату в річному плані ліпше указувати?
Відповідь
14.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
9166 / 8831
Учасник процедури відкритих торгів, оголошення про проведення якої було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», звернувся до оператора електронного майданчика з вимогою щодо повернення йому плати, сплаченої за участь у закупівлі за всіма дванадцятьма лотами (UA-2018-01-09-000699-a). Свою вимогу учасник мотивує тим, що (1) по шести лотам торги були відмінені замовником через допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, (2) його тендерні пропозиції були відхилені та не допущені до аукціону, (3) його тендерні пропозиції не були розкриті, тому в оператора електронного майданчика відсутні підстави для справляння з нього плати за подання тендерних пропозицій; (4) учасник не отримав жодних послуг, на які він розраховував, оскільки не був допущений до аукціону. У зв’язку з цим, просимо Вас надати відповіді на такі запитання: 1) чи є законними та обґрунтованими вищенаведені вимоги учасника? 2) для визначення необхідності опублікування оголошення про проведення процедури закупівлі відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» слід брати до уваги загальну вартість предмета закупівлі (наприклад, сумарну вартість дванадцяти лотів) чи вартість кожного лоту окремо? 3) коли в оператора авторизованого електронного майданчика виникає право на справляння плати за подання учасником тендерної пропозиції, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»? 4) коли в оператора авторизованого електронного майданчика виникає право на справляння плати за подання учасником тендерної пропозиції, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане у загальному порядку, тобто не у відповідності до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»? 5) коли подана учасником тендерна пропозиція вважається розкритою електронною системою закупівель в розумінні п. 4 постанови КМУ № 166 від 24.02.2016 року? 6) чи є розкриття тендерної пропозиції учасника у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, що зазначені в оголошенні про проведення процедури закупівлі, оприлюдненому відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі», підставою для справляння оператором електронного майданчика плати з учасника? 7) якщо подану учасником тендерну пропозицію було відхилено, а торги відмінено замовником, то чи зобов’язаний оператор авторизованого електронного майданчика повернути плату такому учаснику? При цьому, оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
12.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5413 / 5302
Добрий вечір. Порадьте, як поступити в нашій ситуації. На початку року ми провели вільні торги на мясо на суму 125 000 грн. враховуючи те, що до кінця року ще потрібно буде дозамовляти на таку ж сумиу ( тому перестрахувалися). На сьогоднійшній день , побачили, що вкладаємось до 200 тис. грн.і зробили ще один договір вже допорогові закупівлі. Але допустили технічну помилку при підрахунку і сума загальна з врахуванням першого договору вийшла за межі 200 тис. і склала 201 тис. грн. Як дальше нам поступити, як виправити помилку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2