Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.06.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4989 / 4689
За результатами проведення переговорної процедури закупівлі укладено договір на комунальні послуги. Додатковою угодою внесено зміни до договору про зміну регульованого тарифу. Чи потрібно розміщувати на Прозоро повідомлення про внесення змін до договору.
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4027 / 3931
Між замовником та підрядником уладено договір на закупівлю робіт вартістю 1 100 000 грн.(допорогова закупівля). Підрядник виконав частину робіт. Однак в процесі будівництва виникла необхідність в коригуванні проектно-кошторисної документації. Після такого коригування ціна договору зросла ще на 500 000 грн. (у зв'язку з виникненням додаткових робіт та зростання цін). З урахуванням зростання, ціна договору тепер складає 1 600 000 грн., частина з яких вже виконана підрядником. Чи може Замовник в такому випадку збільшити договоірну ціну, уклавши лише додаткову угоду, без застосування процедур визначених ЗУ "Про публічні закупівлі"? Якщо ні, то яку процедуру слід проводити Замовнику і на яку суму проводити таку процедуру (з урахуванням того, що вартість недовиконаних робіт складає суму, що не перевищує 1 500 000 грн.)?
Відповідь
31.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3796 / 3729
Згідно ст.1 Закону України "Про публічні закупівлі" тендерна документація - документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником. Підскажіть, будь ласка, якщо замовник - селищна рада, тендерна документація затверджується протоколом тендерного комітету чи рішенням сесії селищної ради?
Відповідь
31.05.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4815 / 4760
За результатами процедури закупівлі відкриті торги укладено Договір на закупівлю робіт з додатками до нього у відповідності із проектом договору про закупівлю робіт з додатками до нього, який надавав Учасник в складі тендерної пропозиції, відповідно до вимог Тендерної документації. В Договорі про закупівлю робіт були передбачені кошти на покриття витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, але не було передбачено порядок уточнення вартості ресурсів, пов’язаних з інфляційними процесами. Після укладання Договору про закупівлю робіт було отримане додаткове роз’яснення від Управління ціноутворення, економіки та договірних відносин у будівництві Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в якому зазначено наступне: якщо на об’єкті будівництва укладена тверда договірна ціна, але у процесі будівництва виникла необхідність уточнення вартості окремих складових (трудових, матеріально-технічних ресурсів), таке уточнення здійснюється згідно умов передбачених договором. При цьому відшкодування додаткових витрат, пов’язаних із зазначеним, здійснюється за рахунок коштів на покриття додаткових витрат пов’язаних з інфляційними процесами, економії коштів по інших роботах і витратах, та коштів на покриття ризику підрядника, передбачених договірною ціною. Якщо договором не передбачені умови уточнення цих ресурсів, за домовленістю сторін складається додаткова угода до договору, в якій передбачається порядок уточнення вартості вказаних ресурсів. Прошу надати роз’яснення чи є можливим внесення змін в Договір на закупівлю робіт шляхом укладання додаткової угоди у відповідності із вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII для виконання вимог ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та листа-роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в якій буде передбачено порядок уточнення вартості ресурсів, пов’язаних з інфляційними процесами, при цьому вартість та обсяг робіт Договору про закупівлю робіт залишається незмінною.
Відповідь
31.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4332 / 4253
Для підключення до електричних мереж необхідно провести послуги з приєднання (відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 12.02.2013 №115 (із змінами)). Вартість послуг складає 1 100 000 грн. Виконавець послуг є монопольна компанія ДТЕК "Дніпрообленерго". Питання: Чи потрібно застосовувати переговорну процедуру в даному випадку? Або укладати договір та оприлюднити його на веб-порталі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2