Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3895 / 3676
Доброго дня! Просимо роз'яснити, як нам правильно діяти в наступній ситуації. Наш заклад співпрацює із станцією переливання крові. Остання здійснює зовнішній аналіз якості компонентів крові, а ми компенсуємо витрати станції на медичні матеріали, які необхідні для здійснення такого аналізу за договором. Просимо розяснит: 1. Чи поширюється на договір про компенсацію витрат на медичні матеріали для зовнішнього аналіу крові норми Закону України "Про публічні закупівлі". 2. Якщо так, то яким чином визначати предмет закупівлі в даному випадку (компенсація, наскільки ми розуміємо, не є ні товаром, ні послугою, ні роботою)? Завчасно дякуємо за роз'яснення!
Відповідь
24.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4452 / 4302
Рішенням сесії районної ради на 2017 рік затверджено програму "Фонд виконання депутатських повноважень",згідно якої кожному депутату районної ради для виконання депутатських повноважень виділяються кошти в сумі 10 тис. грн. Згідно положення про використання цих коштів депутати можуть на власний розсуд закуповувати обладнання медичного призначення, спортивний інвентар,побутова техніка для навчальних закладів району та багато іншого.Оплата здійснюється бухгалтерією районної ради згідно угод, які приносять самі депутати. Підписантом цих угод є голова районної ради. Чи потрібно включати ці депутатські кошти та закупівлі по них в додаток до річного плану закупівель на 2017 рік?
Відповідь
24.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4630 / 4522
Підскажіть будь-ласка, як проводиться оцінка пропозицій. Було три пропозиції: одна з ним відхилена у звязку з відсутністю документів, наступна пропозиція Переможця, який відмовився від підписання договору. Залишається один в якого найвища сума пропозиції. Що нам робити відміняти торги чи визнавати переможцем останнього учасника? Чи це рахується повторна оцінка і потрібно не менше двох учасників?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3757 / 3705
Визначення за показами третьої цифри у 2017р. можливе? чи тільки лікарські засоби визначаються за третьою цифрою?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4484 / 4292
Доброго дня! В нашій установі проводяться як процедури, згідно ст. 12 закону Закону № 922 так і допорогові закупівлі. Перші проводяться тендерним комітетом (п.1 ст.11 Закону №922) відповідно до річного плану (ст. 4 Закону № 922), який затверджується комітетом (п.3 ст.11 Закону №922) та безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження. Допорогові закупівлі проводяться призначеною наказом директора відповідальною особою за проведення допорогових закупівель, на яку покладені функції затвердження, оприлюднення додатку до річного плану (змін до нього) та здійснення цих закупівель на майданчику Prozorro. В нашому випадку, чи правильним є рішення щодо розподілу обов’язків щодо затвердження та оприлюднення річного плану закупівель тендерним комітетом, а додатку до річного плану відповідальною особою за допорогові закупівлі? Чи правомірно буде, якщо відповідальна особа за допорогові закупівлі буде складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель, а не тендерний комітет? Заздалегідь вдячні за надану відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2