Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3921 / 3914
З 17.01.2017 набрав чинності наказ Мінекономрозвитку від 19.12.2016 N 2092 "Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі", за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Приклад: закупівля канцтоварів: 30000000-9 - Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення (папір); 30100000-0 - Офісні техніка, устаткування та приладдя, крім комп’ютерів, принтерів та меблів (картон); 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (витратні матеріали), І це е не тільки по групі канцтовари, офісна техніка, продукти харчування, також послуги та ремонтні роботи. Я – як замовник маю право вибирати - класифікатор на свій розсуд, і у цьому випадку у мене буде 3 закупівлі під різні коди, але на справді це 1 закупівля (канцтовари). То я можу провести 3 закупівлі по 180 000 і ні якого порушення та дроблення не буде, чи це не так? Буду дуже вдячний за надані обґрунтовані відповіді.
Відповідь
02.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4346 / 4285
Відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати роз’яснення щодо порядку видачі експлуатаційного дозволу для операторів ринку, визначеного Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі-Закон). Згідно із ст. 23 Закону експлуатаційний дозвіл отримують оператори ринку, що провадять діяльність пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження. Пунктом 55 ч. 1 ст. 1 Закону визначено, що оператор ринку харчових продуктів - суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів. Крім того, відповідно до ч. 3 ст. 23 Закону, експлуатаційний дозвіл видається на потужності, що розташовані за однією адресою (з деталізацією на рівні виробничої лінії та/або харчових продуктів залежно від виду діяльності оператора ринку) і визначені оператором ринку. В зв’язку із вищевказаним просимо повідомити на нашу адресу відповідь на наступні питання : 1. Чи може отримати експлуатаційний дозвіл підприємство на орендовані або субарендовані потужності, тобто потужності, які не є його власністю; 2. Чи можна отримати експлуатаційний дозвіл на частину орендованих субарендованих приміщень, які розташовані за однією адресою та входять до складу одного складського комплексу. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу [email protected] у визначений законом строк. Вищевказана інформація нами запитується у зв’язку із необхідністю отримати експлуатаційний дозвіл на частину потужності, яка входить до складу складського комплексу та використовується нами на праві оренди (суборенди) з метою подальшого використання вказаного дозволу в свої підприємницькій діяльності та участі в тендерах, оскільки такий документ вимагають замовники надвати у складі пропозицій.
Відповідь
02.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5114 / 5183
Добрий день. Чи потрібно згідно ст.36 ч.4 п.7 Закону кожного разу під час підвищення/пониження тарифу на енергоносії(теплопостачання, електроенергія, газ) оприлюднювати додаткову угоду ? Друге питання - чи можна в одному договорі з одним постачальником закуповувати товари з різних класифікаторів? Якщо так - то як оголошувати план закупівлі? Плани по класифікаторах , а договір один - це можливо? В зв'язку з дуже малими сумами ( може бути декілька гривень , так і декілька десятків гривень сума договору якщо брати суто по 4 знаку класифікатора), та з помісячним розподілом бюджетних асигнувань.
Відповідь
02.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5071 / 5108
Відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Проте, ч. 2 ст. 21 цього Закону встановлює, що в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов'язково зазначається зокрема очікувана вартість закупівлі товарів, робіт або послуг із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів. Тобто законодавець передбачив можливість встановлення очікуваної вартості БЕЗ врахування ПДВ. Таким чином виникає питання наступне питання: Якщо в результаті проведення тендеру переможцем стає компанія платник ПДВ, але пропозиція подавалася відповідно до вимог тендерної документації без врахування ПДВ (як загалом, так і за одиницю товару), яким чином має враховуватись ПДВ в договорі умови якого, згідно вимог законодавства, не можуть відрізнятися від змісту тендерної пропозиції?
Відповідь
02.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4086 / 4032
Відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» до істотних умов договору про закупівлю можна вносити зміни. Періодично виникають ситуації, коли, відповідно до вимог законодавства, необхідно змінити ціну за одиницю товару. Прошу роз’яснити, якщо ціна після здійснення математичних операцій є не цілим числом і має велику кількість знаків після коми, то яким чином проводити округлення – в більший чи менший бік або згідно якихось інших правил?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2