Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.08.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5045 / 4886
1. Чи може Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» здійснювати закупівелі без проведення тендеру (торгів), якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. Так як Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» (крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, здійснення централізованого водопостачання та водовідведення) ще і надає послуги населенню щодо утримання будинків, споруд та прибудинкових територій - чи при закупівлі товарі (робіт) на такі послуги буде (утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в с. Новосілки) застосовуватися п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»? Ліцензії виданих Комунальному підприємству «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» - прикріпляємо. А також детальний опис, що передує відповідним питанням в Листі вих.№68 від 24.05.2017 року - прикріпляємо.
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4898 / 4891
Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?Чи термін дії договору на закупівлю буд'якого предмету закупівлі обмежується 1-м роком ? У законі України Про публічні закупівлі не вказані відповідні на дані питання, про те там є п.5 ст.36 в якому вказується що "Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році" що наводить на думку що договір (незалежно від предмету закупівлі)можна укладати терміном лише у 1 рік. Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5898 / 5824
Замовником були проведені відкриті торги, які були оголошені на загальну кількість предмета закупівель, а вже в тендерній документації прописано асортимент. Чи потрібно замовнику оприлюднювати внесення змін до договору згідно ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо змінюється кількість кожної позиції асортименту без зміни загальної кількості предмету закупівлі
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5089 / 5024
Відповідно до абз.2 част.2 ст.22 Закону тендернадокументація повинна міститиінформацію про спосібпідтвердженнявідповідностіучасниківустановленимкритеріям і вимогамзгідноіззаконодавством. Замовник не вимагає документального підтвердженняінформації про відповідністьвимогамстатті 17 у разі, якщотакаінформаціяміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Част.3 ст.17 містить вимогу, щоЗамовник не вимагає документального підтвердженняінформації, щоміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Чи правильно ми розуміємо, що у разі наявності інформації у відкритому реєстрізамовник не вимагає документального підтвердження ні від учасника, ні від переможця процедури закупівлі, а самостійно перевіряє її ?
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6347 / 6298
Част.7Ст.28 Закону України « Про публічні закупівлі» передбаченощо замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині першій статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Підкажіть будь-ласка, який строк передбачений для перевірки замовником документів наданих переможцем протягом 5 кал.днів на підтвердження підстав, визначених ст. 17 ЗУ? Чи може замовник відхилити пропозицію переможця в період укладання договору враховуючи част.3 ст.32 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2