Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7526 / 7285
Замовником було укладено тендерний договір в поточному році, але через відсутність фінансування договір не вибрано на суму, яка перевищує порогову планку для підприємства тобто більше 1 млн.грн. Як відобразити в річному плані невикористану суму, якщо в процедурний план вона не вноситься ( з попередніх роз’яснень «Радника»), а додаток до річного плану передбачає суми допорогових планок.
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7824 / 7645
Якщо Замовником було укладено тендерний договір в поточному році, але через відсутність фінансування договір не вибрано на всю суму. Чи може Замовник працювати по цьому договору в наступному році ? Якщо так, то як його відображати в річному плані на наступний рік?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6147 / 6026
Якщо замовник подовжує термін дії договору відповідно до ст.40 (договір укладений відповідно до Закону України №1197-VII ), то яким чином це відображати в річному плані закупівель. Чи потрібно відображати 20% від суми договору в річному плані закупівель на 2017р., чи в додатку до річного плану?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6411 / 6294
Чиможе замовник подовжити термін дії тендерного договоруна наступний рік, якщо в поточному році не вибрана повністю сума договору через відсутність фінансування підприємства, якщо так, то на який термін?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5153 / 5039
п. 4) ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо тендер був двічі відмінено по абз. 6 ч.1 ст 31 ЗУ - відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом, а саме в першому тендері відхилині всі пропозиції, а вдругому тендері відхилино два переможця, чи має право замовник застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2