Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5959 / 5903
Предмет закупівлі визначено як «РОБОТИ». Тендерна документація затверджена також, як закупівлі «РОБІТ». Очікувана вартість закупівлі цих робіт не підпадає під менше ніж 5 150 євро та дорівнює 4 млн. грн. Але, процедура була оприлюднена як «відкриті торги з публікацією на англійській мові». Строк подання пропозицій було визначено 30 днів з дати оприлюднення оголошення (абз2 п.3 ст. 21 ЗУ). Пропозицій подали 2 учасника. Розгляд та оцінка проводились Замовником у відповідності до п.5 т. 28 -у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Замовник допустив до аукціону обох учасників. Відбувся аукціон. Пропозиція першого учасника після розгляду є найбільш економічно вигідною. На етапі розгляду Замовник зрозумів, що з самого початку він повинен був оприлюднити цю процедуру, як «відкриті торги» (подання 15 к.д, розгляд – 5 р.д.). Питання: чи порушив Замовник Закон № 922 і чи необхідно йому відмінити процедуру? Чи може Замовник продовжити процедуру та в подальшому укласти договір про закупівлю? Може є роз’яснення з цього питання?
Відповідь
20.10.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6811 / 6876
Звертаємося на Вашу адресу в зв’язку із необхідністю роз’яснення положень Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) щодо застосування переговорної процедури закупівлі. Так відповідно до положень п.4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура зокрема застосовується якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Згідно із ч.1 ст. 31 Закону замовник відміняє торги зокрема в разі: - подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками - менше трьох пропозицій; - допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками - менше трьох пропозицій. Відповідно до ст. 28 Закону оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону. В зв’язку із вищевказаним просимо надати роз’яснення щодо можливості застосування переговорної процедури у разі якщо оголошення про проведення закупівлі було оприлюднено відповідно до норм ч. 4 ст. 10 Закону та торги було відмінено в зв’язку із відсутністю достатньої кількості учасників через допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій в зв’язку із невідповідністю їх вимогам встановленим тендерною документацією. Враховуючи викладене просимо повідомити на нашу адресу офіційне тлумачення Закону щодо можливості застосування положень п. 4,5,6 ч. 1 ст. 31 Закону при вирішенні питання щодо застосування переговорної процедури закупівлі.
Відповідь
20.10.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4682 / 4610
Управлінням було проведено відкриті конкурсні торги на закупівлю робіт по відновленню гідрологічного режиму річки, та визначено переможця з яким укладено договір підряду. Основними параметрами об'єкта будівництва були: розчищення русла ділянки №1 та ділянки №2, спорудження руслової перемички перекату №1 та №2. Через 2 місяці після початку робіт по об’єкту виникла необхідність у зміні проектної документації, зі зміною параметрів будівництва ( спорудження руслової перемички перекату №2 не проводиться, а збільшується розмір перемички перекату №1 і додатково проводиться розчищення русла ділянки №3) без зміни загальної суми кошторису і без зміни твердої договірної ціни. Просимо Вас роз’яснити чи не буде порушенням Закону України «Про здійснення державних закупівель» виконання робіт по об’єкту з урахуванням внесених змін до проекту.
Відповідь
19.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5078 / 5033
Відповідно до пункту 32 статті 1 Закону товари - продукція, об’єкти будь-якого виду та призначення, у тому числі сировина, вироби, устаткування, технології, предмети у твердому, рідкому і газоподібному стані, а також послуги, пов’язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів. Якщо у закупівлю обладнання (товар) входить монтаж цього обладнання, вартістю менше ніж саме обладнання,чи може замовник окремо закупати обладнання (товар), а окремо послуги з монтажу?
Відповідь
19.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3549 / 3712
Просимо допомогти визначити предмет закупівлі за показником четвертої цифри ДК 021:2015 для годинників. У класифікаторі є тільки 39200000-4 Меблева фурнітура (3 цифри) та 39254000-7 Пристрої для вимірювання часу (5 цифр).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2