Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4960 / 4641
Прошу Вас надати роз'яснення відносно правильності визначення предмета закупівлі. Так, за одною адресою рахується в селищі табір, до складу його включено кілька окремих будівель: їдальня, кілька гуртожитків, пральня та інші, які рахуються як окремі об'єкти в бухгалтерському обліку та мають індивідуальні інвентарні номери. В даний час на кожний гуртожиток (усього їх два) для проведення капітальних ремонтів складено дві окремих проектно-кошторисних документації, складено окрему проектно-кошторисну документацію і на капітальний ремонт їдальні. При цьому предмет закупівлі визначається окремо за кожною будівлею, без узагальнення суми за всіма будовами, так як є окреми обєктні кошторисні розрахунки. Правильно чи ні так робити?
Відповідь
24.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5770 / 5782
Під час подання через електронний майданчик оголошення про проведення відкритих торгів з публікацією англійською мовою відповідно до ч.4 ст.10 Закону №922 замовник має технічну можливість заповнення інформації на англійській мові не по всім пунктам, передбаченим оголошенням, складеним на українській мові. Чи є це порушенням вимог Закону України "Про публічні закупівлі" або достатньою є той обсяг інформації, який автоматично переноситься до оголошення про проведення торгів із заповнених замовником полів на електронному майданчику?
Відповідь
24.10.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3384 / 3441
Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз'яснення з такого питання: якщо в бюджетної організації є закупівлі і з загального фонду бюджету, і зі спеціального, то чи треба суми закупівель з цих двох фондів складати для визначення суми по предмету закупівлі з метою оприлюднення на "Прозорро"?
Відповідь
23.10.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6263 / 6103
Згідно зі статтею 120 Господарського Кодексу України, Консорціум - тимчасове статутне об'єднання підприємств для досягнення його учасниками певної спільної господарської мети (реалізації цільових програм, науково-технічних, будівельних проектів тощо). Консорціум використовує кошти, якими його наділяють учасники, централізовані ресурси, виділені на фінансування відповідної програми, а також кошти, що надходять з інших джерел, в порядку, визначеному його статутом. Консорціум «Укрбуддор» (код ЄДРПОУ 40552304) прийняв участь у тендерній закупівлі «Капітальний ремонт основних теплових мереж м. Гребінка, Полтавської обл». https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-29-000797-b Для задоволення вимог тендерної доукментації Замовника були надані договори аналогічних робіт виконані УЧАСНИКОМ консорціуму ПрАТ «Київська будівельна компанія «Київбудком», який входить у склад консорціуму, а також інформація щодо робочої сили, яка входить у штат ПрАТ «Київбудком». У склад консорціуму входить також азербайджанська та турецька компанія, що об`єднали зусилля для реалізації будівельних проектів в Україні. Замовник тендеру, після того як відбувся етап аукціону, і цінова пропозиція Консорціуму «Укруддор» перемогла, вирішив ВІДХИЛИТИ тендерну пропзицію консорціуму, на підставі того, що Консорціум «Укрбуддор» та «Київбудком» є РІЗНИМИ ЮРИДИЧНИИ ОСОБАМИ, хоча і входять до складу одного консорціуму. Позиція замовника – стороною аналогічних договорів мав бути безпосередньо Консорціум «Укрбуддор», а персонал мав входити безпосредньо у штат Консорціуму. Вважаємо таку позицію дискримінаційною, оскільки вона нівелює всю суть організаційної форми «консорціум», передбаченною законодавством України. Прошу надати відповідь – чи мав право Замовник відхиляти тендерную пропозицію Консорціуму «Київбуддор» на підставі того, що підтверджуючі документи стосувались не безпосередньо Консорціуму, а його учасника.
Відповідь
23.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4284 / 4202
КП «РЕДАКЦІЯ МІСЬКОГО ЛІТЕРАТУРНО-ХУДОЖНЬОГО І ПУБЛІЦИСТИЧНОГО АЛЬМАНАХУ «САКСАГАНЬ» на початку року у річному плані використання коштів планувало суму 299100,00 грн. на поліграфічні послуги. Нами було невірно трактовано п1.с.2 ЗУ "Про публічні закупівлі", щодо предмета закупівлі послуг , яка дорівнює або превищує 200 тисяч грн. Так як, до видання планувалось три різних вида друкованої продукції з різними виконавцями полуг ми вважали, що потрібно проводити відкриу закупівлю тільки.якщо 200 тис. грн. це сума договору з одним постачальником. На теперішній час нами укладено та виконано два договори загальною вартістю 199 350 грн. та проведено закупівлю послуг для виконання останнього договору на суму 69000 грн.через PROZORO.Укладений договір не реєструє Держказначейсво з причин не проведення своєчасного тендера на початку року на багатолотову закупівлю. Чи є можливість зараз зареєструвати та оплатити останній договір на поліграфічні послуги.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2