Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5012 / 4812
Доброго дня. Чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі закупівлі послуг (оренда приміщення). 110% акцій компанії належать державі, фінансування з державного бюджету??
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6381 / 6460
Відповідно до п.5 ст.36 в уклали додаткову угоду на термін до 28.02.2017 на закупівлю електроенергії на суму 33980,00 грн., що не перевищує 20 % суми, визначеної в договорі, укладеному в 2017 році. Враховуючи лист МЕРТ від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06, ці обсяги не враховуємо, а річна сума 204490,00 грн. Отже залишається 204490-33980=170510 грн. Підскажіть, будь ласка, яку процедуру планувати – переговорну чи допорогову. Заздалегідь вдячні!
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4812 / 4746
Між ТОВ "ББДО" (орендар) та банком (орендодавець), який підпадає під визначення "замовника" згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" (частка держави у статутному капіталі понад 50%) на даний час укладений та діє договір оренди нерухомого майна банку (нежитлові приміщення).Термін дії вищевказаного договору спливає протягом декількох місяців з дати написання цього звернення. Наскільки ми можемо передбачити, орендоване наразі нами нерухоме майно банк має намір і надалі здавати в оренду. У звязку із зазначеним вище просимо надати наступну інформацію: 1. Чи є обов'язковим для орендодавця (банку) проведення процедури закупівель щодо нерухомого майна відповідно до положень Закону України "Про публічні закупівлі"? 2. Якщо процедура проведення закупівель відповідно до положень Закону України "Про публічні закупівлі" є обовязковою, яким чином в рамках процедури закупівель ТОВ "ББДО" може реалізувати своє переважне право на укладання договору оренди щодо орендованого майна на новий строк, оскільки таке право передбачено ст.777 Цивільного кодексу України, ст.285 Господарського кодексу України та положеннями договору оренди. Будемо дуже вдячні за надання відповіді. З повагою, Карпенко Дмитро ТОВ "ББДО"
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4885 / 4708
Переговорна процедура закупівлі електричної енергії проводилась на очикувану суму фінансування (наша бюджетна пропозиція на 2018 рік). Але фактичні видатки на електроенергію по кошторису перевищили очікувану суму фінансування (на 4 тис. грн.). На момент отримання кошторису договір з Учасником був підписаний. Як правильно поступити тендерному комітету у ситуації, що склалася?
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6847 / 6749
Доброго дня! Комунальне підприємство Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) користуючись нагодою висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним. З метою розвитку напряму наземного обслуговування повітряних суден, що призводить до поповнення бюджету підприємства і як наслідок бюджету міста Києва у 2016 році проводилась процедура закупівлі відкриті торги з публікацією англійською мовою на закупівлю ДК021:2015: код 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби (Автоліфт бортового харчування (кейтеринг)) № в ЦБД: UA-2016-10-19-000294-c. За результатами проведеної процедури був укладений договір на закупівлю автоліфта бортового харчування (кейтерінг) CA-4004 виробництва Denge Makina San Ve Tic A.S. (Туреччина), що успішно експлуатується фахівцями КП МА «Київ» (Жуляни) з червня 2017 року та не має жодних нарікань стосовно якості поставленого товару, простоти і легкості його експлуатації зі сторони працівників КП МА «Київ» (Жуляни), а також технічного обслуговування та підтримки товару зі сторони постачальника. Застарілість існуючої техніки, що не встигає обслуговувати зростаючий потік повітряних суден, що потребують наземного обслуговування, та позитивні відгуки експлуатантів вже існуючого автоліфту схиляє КП МА «Київ» (Жуляни) до придбання додаткової одиниці саме такого автоліфта бортового харчування (кейтерінг) CA-4004 виробництва Denge Makina San Ve Tic A.S. (Туреччина). З урахуванням вимог чинного законодавства в сфері публічних закупівель та наявність конкуренції у виготовленні та поставки автоліфтів, придбання бажаного товару, ідентичного до того, який вже має у своєму активі КП МА «Київ» (Жуляни) майже неможливо. Враховуючи викладене, КП МА «Київ» (Жуляни) звертається до Вас за роз’ясненням. Чи не буде вважатись порушенням норм чинного законодавства застосування переговорної процедури закупівлі для придбання автоліфту бортового харчування (кейтерінг) CA-4004 виробництва Denge Makina San Ve Tic A.S. (Туреччина), керуючись пунктом 5 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» в зв’язку з виникненням потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника, з метою забезпечення уніфікації процесу та технології обслуговування, а також сумісності з наявним товаром, в зв’язку з тим, що заміна постачальника може призвести до виникнення проблем технічного характеру, пов’язаного з експлуатацією та обслуговуванням такого товару, що в свою чергу може призвести до уповільнення або призупинення надання послуг з наземного обслуговування повітряних суден і як наслідок недоотримання частини прибутку КП МА «Київ» (Жуляни)? Сподіваємось на порозуміння, та будемо вдячні за надання роз’яснень з порушеного питання, що допоможе уникнути порушень чинного законодавства в сфері публічних закупівель та успішно реалізовувати заплановані проекти.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2