Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5765 / 5730
Після завершення процедури торгів (укладення договорів та їх оприлюднення - роботи за договорими не були розпочаті) було виявлено порушення законодавства з питань публічних закупівель, які неможливо усунути ( ст. 31 Закону України "Про публичні закупівлі"), а саме, виявлено, що при створенні оголошення про закупівлю не було накладено цифровий підпис. Що робити в такому випадку?
Відповідь
04.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5414 / 5190
Замовники часто зловживають законодавчою невизначенністю конкретного порядку підписання договору про закупівлю. не зрозуміло хто повинен перший надсилати проект договору, хто повинен перший підписати та строк протягом якого повинен направити іншій Стороні для підписання, хто складає додатки до договору та інше... Прошу надати відповіді на такі питання. Крім того прошу розяснити конктретний поетапний порядок направлення/підписання договору про закупівлю.
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4576 / 4908
Підскажіть будь ласка,чи можна закупити товар прямим договором на зекономлені кошти по тендеру?Де це прописано?
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4843 / 4702
1. Чи може Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» здійснювати закупівелі без проведення тендеру (торгів), якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. Так як Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» (крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, здійснення централізованого водопостачання та водовідведення) ще і надає послуги населенню щодо утримання будинків, споруд та прибудинкових територій - чи при закупівлі товарі (робіт) на такі послуги буде (утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в с. Новосілки) застосовуватися п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»? Ліцензії виданих Комунальному підприємству «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» - прикріпляємо. А також детальний опис, що передує відповідним питанням в Листі вих.№68 від 24.05.2017 року - прикріпляємо.
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4698 / 4678
Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?Чи термін дії договору на закупівлю буд'якого предмету закупівлі обмежується 1-м роком ? У законі України Про публічні закупівлі не вказані відповідні на дані питання, про те там є п.5 ст.36 в якому вказується що "Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році" що наводить на думку що договір (незалежно від предмету закупівлі)можна укладати терміном лише у 1 рік. Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2