Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6486 / 6462
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, у такому питанні: у минулому році у нас не було тендерного комітету, так як не було понадпорогових закупівель. Відповідно, у нас не було і Річного плану, а був лише ДОДАТОК до річного плану закупівель. Планування, організація та проведення Допорогових закупівель здійснювалося відповідальними особами, призначеними Наказом та діючими згідно Положення про Допорогові закупівлі. У цьому ж році у нас передбачаються закупівлі на суми, які вище 200тис.грн, але вони будуть трішки пізніше. Тендерний комітет буде створюватись також трішки пізніше. Але ж ДОПОРОГОВІ закупівлі (наприклад оплата послуг - комунальних та інших) необхідно здійснювати згідно Додатку до річного плану закупівель... питання: чи можно СПОЧАТКУ відповідальним особам скласти та затвердити Додаток до річного плану, а ВЖЕ ПОТІМ - створиться тендерний комітет, складеться та затвердиться Річний план закупівель?
Відповідь
31.01.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4413 / 4470
Добрий день. Чи можна на тендерний комітет покласти повноваження щодо здійснення допорогових закупівель?
Відповідь
31.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4472 / 4456
У державному бюджеті на 2018 рік передбачені кошти лише у 30% від вартості проекту (капітальний ремонт, реконструкція, 70% від вартості проекту будуть отримані у 2019 році. Відповідно до ст. 4 Закону України "Про публічні закупівлі" закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Замовником визначені місцеві органи виконавчої влади. Враховуючи зазначене просимо пояснити,чи можливо провести процедуру закупівель на всю вартість проекту, чи можливо це зробити тільки на 30% виділених коштіву 2018 році? У разі якщо тільки на 30% тоді у 2019 коли буде річний план проводити закупівлі на 70% вартості проекту?
Відповідь
31.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4372 / 4378
Закладом у січні 2018 р. проведено відкриті торги на закупівлю природного газу.Договір з переможцем діє з 01.02.2018 року. В січні 2018 року користувались природним газом попереднього постачальника, який не брав участі в торгах цього року.Суми в 20% від договору, укладеного в попередньому році не вистачає, щоб розрахуватися з постачальником за газ , використаний в січні 2018 р. Яким чином ми можемо розрахуватися за заборгований природний газ, якщо прямий договір укласти не можемо.
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5003 / 4805
Доброго дня. Чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі закупівлі послуг (оренда приміщення). 110% акцій компанії належать державі, фінансування з державного бюджету??
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2