Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.02.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4897 / 4873
Доброго дня! Яким чином матеріали та обладнання, що використовуются при здійснені енергосервісних заходів, передаються територіальній громаді після закінчення строку дії енергосервісного договору? Чи потрібно зазначати іх вартість при передачі? Якщо потрібно, то хто і на підставі чого має визначати цю вартість? Чи має при передачі майна враховуватись вартість виконаних проектних, будівельно-монтажних та пусконалагоджуваних робіт?
Відповідь
07.02.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5694 / 5590
У звязку з тим, що відкриті торги на закупівлю електричноїенергії не відбулися два рази, був укладений договір по спрощеній попередній процедурі. 4 лютого 2019 р.був підписаний договір. В договорі прописана умова, згідно ст. 631 ЦКУ, даний договір діє з 01.01.2019 р. Держ. казначейство відмовляється приймати даний договір та сплачувати кошти з 01.01.2019 р. по дату підписання договору, мотивуючи це тим, що ст. 631 Цивільного кодексу України не може застосовуватися до тих договорів, які були укладені таким чином, а саме після проведення двох торгів, які не відбулися, посилаючись на розяснення Міністерства економікит(конкретно не зазначаючи номер та дату. Прошу відповісти чи існує дійсно розясненя щодо вказаної заборони та як правомірно діяти в даному випадку, для того щоб розрахуватися за поставлений до 04.02.2019 р. товар.
Відповідь
07.02.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5695 / 5531
ЧІ є порушенням і чі скасовуються відкриті торги, якшо замовник класіфіцирував свою закупку як "ДРОВА ПАЛИВНІ", тоді як по новим стандартам з 01.01.2019р.повино класіфіцируваться "Деревина (дрова) непромислового використання для опалення).
Відповідь
07.02.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5272 / 5251
Добрий день! Наприкінці 2018 року відповідно до річного плану був укладений договір про закупівлю строком дії протягом 2019 р. Згідно Закону України "Про публічні закупівлі" був оприлюднений звіт про укладений договір. Проте виявилось, що суми, передбаченої у договорі не вистачає для потреб підприємства. Плануємо укласти додаткову угоду до вищезазначеного договору щодо збільшення суми договору. Прошу пояснити, чи повинні ми вносити зміни до річного плану закупівель, зазначивши в ньому збільшену суму закупівлі? Дякую.
Відповідь
07.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4673 / 4549
20% угода
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2