Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.08.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4763 / 4423
В Примірному положені про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 30.03.2016 № 557, рекомендовано встановлювати наступну вимогу для уповноваженої особи: не менше двох років досвіду роботи у сфері закупівель. При цьому в Законі України "Про публічні закупівлі" така вимога відсутня. Враховуючи, що Примірне положення має рекомендаційний, а не обовязковий характер, підкажіть будь-ласка, чи може власник визначити уповноваженою особою особу, яка має вищу освіту, але не має вказаного вище досвіду роботи, а вимогу щодо досвіду роботи не встановлювати при розроблені та затверджені Положення про уповноважену особу?
Відповідь
23.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4382 / 4415
Орган державної влади отримав страхове відшкодування завданих матеріальних збитків внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. За кодом ДК 021:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» вже використано передбачені ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» межі. Чи можна в такій ситуації укласти прямий договорів, на розмір отриманих страхових коштів та опублікувати звіт про його виконання?
Відповідь
23.08.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6057 / 5876
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.Тому згідно з п. 4 ч. 2 ст. 39 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) Замовник у даному випадку може застосувати переговорну процедуру закупівлі.У цій ситуації виникають такі питання: 1.Чи може Замовник запросити на переговорну процедуру закупівлі учасника, що подав пропозицію під час останніх відкритих торгів за тим же предметом закупівлі.Якими критеріями відбору учасника повинен керуватися Замовник?Чи можуть бути запршені на переговори одразу двоє учасників? 2. Чи повинен Замовник на підставі п. 3 ст. 16; п. 4 ч. 2 ст. 39 Закону складати нову тендерну документацію для переговорної процедури для учасника? 3. Чи розповсюджуються положення ст. 17 Закону на дану ситуацію, тобто чи повинен учасник з яким замовник провів переговори та направив повідомлення про намір укласти договір надати замовнику документи передбачені п. 2,3,5,6 і 8 ч. 1 ст. 17 Закону протягом 5 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
22.08.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4798 / 4681
Проконсультуйте будь ласка на предмет законності вимоги Замовника після проведення аукціону і перемоги вимагати від Учасника(на етапі заключення договору) зменшити суму договору на 20% в звязку з тим, що Замовник - платник ПДВ, а Учасник - ні. При проведенні закупівлі ціна враховувала пдв. Аргумент замовника - бюджет на закупівлю був передбачений в межах суми, що не включала пдв.
Відповідь
22.08.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4853 / 4708
Як розрахувати коливання ціни на ринку? Які застосовуються методи і документи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2