Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6026 / 6048
Скажіть, будь ласка, як правильно вчинити, якщо учасник в одній позиції своєї ТП вказав лікарський засіб в іншій формі випуску? Ми вказували таблетки, а запропонували сироп. Зв'язалися з учасником, говорять відбулася просто технічна помилка з їхньої сторони.
Відповідь
14.02.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4453 / 4358
Як правильно відмінити процедуру відкритих торгів, якщо у процедурі брали участь 2 учасники, які були дискваліфіковані? Технічної можливості відмінити торги немає, система блокується на 10 днів (період оскарження). Разом з дискваліфікацією останнього учасника в протоколі не вказано про відміну, т.я. буде період оскарження. Яким числом має бути протокол ТК про відміну? Оприлюднити цей протокол можливості не буде? В разі відміни торгів на бумазі і подальшого оскарження закупівлі як діяти замовнику, якщо закупівля вже відмінена?
Відповідь
13.02.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5799 / 5782
Відповідно до укладеного договору термін дії договору визначено "з моменту його підписання Сторонами та діє до 31.12.2018, але у будь-якому разі до повного виконання сторонами своїх зобов’язань". В зв'язку з відсутністю фінансування, враховуючи що договір діє у будь-якому разі до повного виконання сторонами своїх зобов’язань та відповідно до ст.631 Цивільного кодексу п.1."Строком договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права і виконати свої обов'язки відповідно до договору" чи є порушенням укладання додаткової угоди про продовження терміну дії договору після 31.12.2018?
Відповідь
13.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6300 / 6113
На аукціон вийшло три учасники відкритих торгів, учасник з найбільш економічно вигідною пропозицією був дискваліфікований відповідно до п.4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», як таку що не відповідає вимогам тендерної документації та визначений переможцем наступний учасник. Учасник якого було дискваліфіковано подав скаргу до Антимонопольного комітету 1 лютого об 08.11 годині, та самостійно відкликав її 1 лютого об 11.04 годині. Антимонопольний комітет виніс рішення від 04.02.2019 року, на сайті Prozorro опубліковано 05.02.2019 року. Текс рішення: "Припинити розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю" . Договір про закупівлю було укладено 11.02.2019 року. Чи були порушені строки укладання договору та з якої причини?
Відповідь
13.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4655 / 4281
Доброго дня!Театр ім.М.Куліша є комунальним закладом та фінансується з бюджету на виплату заробітної плати. Чи потрібно публікувати та проводити як допорогові закупівлі подарунок від спонсора (авто б/у) так як в акті оцінки авто вказана сума 240тис.грн.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2