Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4902 / 5030
Відповідно до частини четвертої статті 28 Закону після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку розгляду тендерної пропозиції замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель. Просимо надати відповідь на запитання: якщо в тендері приймає участь шість учасників, то строк розгляду тендерної пропозиції кожного учасника може бути продовжено на 20 робочих днів (тобто розгляд пропозицій в сумі буде 120 робочих днів)?
Відповідь
04.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4780 / 4485
Для проведення закупівлі послуги з поточного ремонту будівлі установі були виділені кошти у сумі 1700000,00грн із державного бюджету та 800000,00грн. із місцевого бюджету на загальну суму 2500000,00грн.При проведені відкритих торгів на закупівлю послуги було передбачено забезпечення тендерної пропозиції у виді електронної банківської гарантії у сумі 25000,00грн. Переможець торгів не надав у 5-денний строк документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ст. 17 Закону та був дискваліфікован, тим самим не виконав свої зобов'язання згідно багнівської гарантії. Відповідно до ст.24 Закону, кошти, що надійшли як забезпеченя тендерної пропозиції ( у разі якщо вони не повертаються учаснику) підлягають перерахуванню до відповідного бюджету. Прошу пояснити як саме треба повертати до бюджету суму у даному випадку : чи потрібно повернути всі кошти до державного бюджету, чи потрібно повертати частину коштів (і яку) до державного бюджету та частину коштів (і яку) до місцевого бюджету.
Відповідь
04.10.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5493 / 5063
Підкажіть, будь ласка, як нам правильно вчинити в наступній ситуації: якщо в процесі виконання тендерного договору деякі позиції вже вибралися повністю, а деякі так сказати зависли. А нам потрібно знову купувати вибрані позиції, але коштів додатково не надають! Чи можливо якимось чином зіграти з тими завислими позиціями? Щоб звільнити кошти з тендерного договору та направити їх на закупівлю потрібних ліків.
Відповідь
04.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4334 / 4385
Доброго дня. Прошу надати пояснення стосовно процедури відкритів торгів, а саме коли у другого учасника процедури закупівлі повністю відсутній пакет документів, згідно вимог тендерної пропозиції. Чи це не означає що процедура закупівлі не відбулася???? Тобто при невідповідності документів першого учасника, вимогам тендерної документації, закупівля вважається такою, що не відбулася.
Відповідь
04.10.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5574 / 5652
Чи може здійснювати закупівлі у системі Прозоро юридична особа приватного права, яка віповіно не має ознак замовника, викладених у п. 9 ст.1 Закону Украхни "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2