Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4531 / 4458
Доброго дня! Суть питання: хочемо закупити спецтехніку (трактор з обладнанням,а також ГАЗель) для комунального підприємства. Підприємство фінансується повністю сільською радою, своїх прибутків не має. Буде оголошено "відкриті торги" по даним предметам закупівлі.Чи може комунальне підприємство оголосити від себе "відкриті торги"? Чи потрібно, щоб сільська рада оголошувала "відкриті торги", а потім передавала спецтехніку комунальному підприємству?
Відповідь
08.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4889 / 4853
Генеральним замовником було проведено процедуру відкритих торгів, після чого укладено рамкову угоду до кінця 2018 року. На сьогоднішній день укладена рамкова угода чинна, замовниками проводиться відбір за рамковою угодою. Найменування (номенклатура, асортимент), загальна (орієнтовно) кількість товару зазначені в специфікації до рамкової угоди, яка є додатком 1 до рамкової угоди. Найменування (номенклатура, асортимент), кількість предмету закупівлі стосовно кожного замовника визначені в додатку 2 до рамкової угоди. Рамковою угодою також передбачено, що: - фактичний обсяг товару, який буде закуплено замовниками за цією рамковою угодою визначається на підставі укладених замовниками договорів про закупівлю виходячи з фактичних потреб та обсягів асигнування кожного замовника на кожний період; - обсяги закупівлі товару за рамковою угодою очікувані та можуть бути змінені залежно від реального фінансування видатків та виходячи з фактичних потреб кожного з замовників, або збільшенні в межах та відповідно до цієї угоди (відповідно до рамкової угоди підставою для внесення змін до рамкової угоди є збільшення загальної планової кількості товару за рамковою угодою, але не більше ніж на 10 відсотків загальної кількості, визначеної на дату укладення рамкової угоди). Питання в наступному: чи мають право замовники за рамковою угодою закуповувати асортимент та кількість товару, які перевищують кількість та асортимент, що були заявлені замовниками при укладанні рамкової угоди та зазначені у додатку 2 до рамкової угоди за рахунок загальної (орієнтовної) кількості товару, зазначеної в додатку 1? При цьому замовникам не відомо, яку кількість товару «вибрали» інші замовники. Чи не будуть такі дії замовників порушенням ч. 7 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
08.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5135 / 5140
У 2013 році було проведено відкритий тендер по об’єкту: «Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса», згідно норм Закону України «Про здійснення державних закупівель». Відповідно до результатів тендеру було обрано генпідрядну організацію для здійснення будівельних робіт. У тендерній документації 2013 генпідрядна організація надавала перелік підприємств, для залучення в якості субпідрядників. Проте фактично роботи на вищезазначеному об'єкті розпочались в кінці 2017 року, з огляду на знов виниклу необхідність залучення субпідрядників генпідрядна організація надає службі замовника на узгодження новий перелік субпідрядних організацій. У відповідності до пункта 17 частини другої статті 22 Закона України "Про публічні закупівлі" та статті 36, умови договору після проведення тендеру не повинні відрізнятись від зазначених у тендерній документації. Також слід зазначити, що кількість робіт субпідрядної організації перевищує встановлені законом 20 відсотків. Просимо Вас надати роз'яснення з ситуації, яка склалась, та надати відповідь: 1. Чи повинно ДП "ДБ МАО" або Генпідрядна організація проводити відкрити торги на залучення субпідряника у такій ситуації. 2. Які юридично обгрунтовані дії слід вчинити ДП "ДБ МАО" по вирішенню даного питання.
Відповідь
08.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5132 / 5036
Як вносити зміни в договір про закупілю товару, якщо згідно з тендерною документацією проведено торги на кількість товару наприклад 20 одиниць, а на прикінці дії договору необхідно ще 5 одиниць товару? Тобто щоб кількість товару в загальному становила 25 одиниць. Відповідно і ціна договору зміниться.
Відповідь
07.02.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4873 / 4798
Доброго дня. Прошу Вас надати роз'яснення з приводу наступних питань: 1. Комунальне підприємство уклали договір на закупівлю товарів в 2010 році на 20 мільйонів гривень, поставка товарів та оплата за вказаним договором діє, ще до теперішнього часу, в 2017 році було укладено додаткову угоду між замовником та виконавцем (підрядником). Запитання в тому, чи повинне комунальне підприємство публікувати вказану додаткову угоду на майданчику публічних закупівель? 2. Комунальне підприємство в 2017 році уклали договір з замовником, на теперішній час роботи завершено та всі кошти сплачено, але під час виконання договору було укладено дві додаткові угоди. В який термін комунальне підприємство повинно було опублікувати додаткові угоди на майданчику закупівель? Дякую. Прошу Вас надати відповідь на мою електронну скриньку,у найкоротший термін. З повагою!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2