Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.01.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4714 / 4488
1.Застосування п.5 ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі» щодо подовження строку дії договору на початку наступного року (Який період вважається початком року? Коли подовжувати строк: до оголошення щодо проведення процедури закупівлі чи після?) 2. Ст.10 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачає оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору, а технічна можливість електронних майданчиків дозволяє оприлюднювати лише зміни істотних умов договору відповідно до ст.36 Закону. Як оприлюднювати інші зміни до договору,та чи взагалі їх необхідно оприлюднювати?
Відповідь
23.01.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5875 / 5785
Замовником було двічі проведено процедуру відкриті торги на закупівлю 09310000-5 Електрична енергія( електрична енергія), закупівлю відмінено через відсутність учасників. Після цього замовником проведено переговорну процедуру на закупівлю 09310000-5 Електрична енергія( електрична енергія)з одним учасником, при цьому цого технічні та якісні характеристики , а також вимоги до учасників не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній докмуентації з ТОВ Львівенергозбут,як постачальника універсальних послуг, оприлюднили договір 22.01.2018р. та Казначейська служба відмовилася реєструвати угоду, зазначає це тим, що у конкретній назві повинно написано Електрична енергія (універсальна послуга).Якщо врахувати це, то замовник не мав права застосувати норму закону п.4 ст. 35. Чи правомірні дії УДКСУ? І який вихід з даної ситуації? Дякую
Відповідь
23.01.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6173 / 6241
Чи має право Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця" провести закупівлю послуг охорони об'єктів розташованих на території заповідника, що буде здійснюватись органами поліції охорони за Переговорною процедурою закупівлі, відповідно до пункту 10 Постанови Кабінету Міністрів України № 975 від 21.11.2018
Відповідь
23.01.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6130 / 6042
Доброго дня!12 грудня 2018 року нашим закладом було оголошено закупівлю на очікуваний обсяг фінансування на 2019 рік по коду 09120000-6 Природний газ за процедурою відкритих торгів.Оголошена закупівля не відбулась за відсутності жодного учасника. 29.12.2018 року було повторно оголошено закупівлю за процедурою відкритих торгів, але на обсяги, які відповідають потребі 11 місяців з лютого по грудень,так як по законодавчо встановленим термінам, з переможцем торгів можливо укладання договору тільки з лютого. Аукціон відбувся 15.01.2019 року, визначено переможця 17.01.2019 року, з яким планується 28.01.2019 року укласти договір на постачання природного газу з 01.02.2019 року. Так як природний газ використовується для опалення будівлі та приготування їжі у відділенні стаціонарного догляду постійного проживання, де цілодобово і цілий рік знаходяться наші підопічні - одинокі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, підприємство - постачальник минулого року продовжує постачати нам природний газ до укладання договору з новим постачальником у 2019 році. Обсяги закупівля природного газу у 2018 році були нижче тендерних сум (менше 200,0 тис.грн.), договір на постачання на 2018 рік був укладений прямий, з публікацією звіту про укладений договір в системі PROZZORO. Просимо дати роз'яснення, чи можемо укласти договір з постачальником минулого року для розрахунків за використаний газ до моменту укладання договору на 2019 рік з новим постачальником.
Відповідь
23.01.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5491 / 5404
нами проведено переговорну процедуру закупівлі (двічі відмінено відкриті торги)на закупівлю природного газу.У договорі відсутня фраза "загальна сума договору", але є кількість та ціна за одиницю ;до договору укладено додаткову угоду де зазначено загальну суму договору.Орган ДКСУ відмовляє у реєстрації зобовязань, мотивуючи тим, що у звіті про результати проведення процедури закупівлі є сума, а у договорі її немає.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2