Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4412 / 4322
Підскажіть будь-ласка, як проводиться оцінка пропозицій. Було три пропозиції: одна з ним відхилена у звязку з відсутністю документів, наступна пропозиція Переможця, який відмовився від підписання договору. Залишається один в якого найвища сума пропозиції. Що нам робити відміняти торги чи визнавати переможцем останнього учасника? Чи це рахується повторна оцінка і потрібно не менше двох учасників?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3619 / 3556
Визначення за показами третьої цифри у 2017р. можливе? чи тільки лікарські засоби визначаються за третьою цифрою?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4327 / 4134
Доброго дня! В нашій установі проводяться як процедури, згідно ст. 12 закону Закону № 922 так і допорогові закупівлі. Перші проводяться тендерним комітетом (п.1 ст.11 Закону №922) відповідно до річного плану (ст. 4 Закону № 922), який затверджується комітетом (п.3 ст.11 Закону №922) та безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження. Допорогові закупівлі проводяться призначеною наказом директора відповідальною особою за проведення допорогових закупівель, на яку покладені функції затвердження, оприлюднення додатку до річного плану (змін до нього) та здійснення цих закупівель на майданчику Prozorro. В нашому випадку, чи правильним є рішення щодо розподілу обов’язків щодо затвердження та оприлюднення річного плану закупівель тендерним комітетом, а додатку до річного плану відповідальною особою за допорогові закупівлі? Чи правомірно буде, якщо відповідальна особа за допорогові закупівлі буде складати і затверджувати додаток до річного плану закупівель, а не тендерний комітет? Заздалегідь вдячні за надану відповідь!
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4349 / 4128
Добрий день! Відповідно до аб.1 ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" зазначено, що спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. В тож же час у аб.2 ч.3 ст.17 зазначено , що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Питання : чи потрібно у Переможця вимагати документальне підтвердження щодо відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів ?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3615 / 3415
ДП «АМПУ» наразі здійснюється закупівля робіт з днопоглиблення https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-18-000184-a/ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-21-000531-a/ Згідно з пунктом 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 № 668 «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» (далі – Постанова № 668) істотними умовами договору підряду є, у тому числі, договірна ціна. Визначення вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії застосовується ДСТУ Д.1.1-1:2013 «ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА», який носить обов'язковий характер. ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 установлює основні правила з визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також реставрації пам'яток архітектури та містобудування. У разі відсутності кошторисних нормативів в державних і галузевих нормах, учасник, при визначенні ціни тендерної пропозиції (початкової ціни і ціни за результатами аукціону), розробляє індивідуальні ресурсні елементні кошторисні норми, які застосовуються тільки для даного об'єкта будівництва, з обов'язковим проведенням відповідної експертизи. Розробка індивідуальних кошторисних норм здійснюється на підставі ДСТУ-Н Б Д.1.1-6 діє до: 2013 «Керівництво з розробки ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи». Враховуючи багаточисельні запити учасників закупівлі стосовно можливості розроблення індивідуальних ресурсних елементних кошторисних норм після укладення договору про закупівлю за результатами проведеної у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» процедури, просимо надати роз’яснення стосовно можливості підписання договірної ціни, складеної у відповідності до ДСТУ Д.1.1-1:2013 «ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА», після укладення відповідного договору про закупівлю, в якому на момент підписання зазначається ціна найбільш економічно вигідної пропозиції, визначеної за результатами аукціону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2