Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3916 / 3829
Учасником визначена конференційною наступна інформація ( Тендер: UA-2016-12-29-000428-a): • Інформація про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям; • Довіреність, протокол, наказ; • Статут; • Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ; • Тендерна пропозиція (технічна частина); • Ліцензія; • Довідка «Інформація замовника та письмове підтвердження Учасника», в якій має міститися інформація щодо відповідності Учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону. Обґрунтування конфіденційності: «надані документи містять комерційну та приватну інформацію». Тобто на веб-порталі Уповноваженого органу ці документи не доступні до перегляду (не відкриваються). В кабінеті Замовника на електронному торговому майданчику, ці документи відкриваються. Питання: чи потрібно розглядати документи, що відкриваються в кабінеті замовника на майданчику та не відкриваються на веб-порталі Уповноваженого органу? (Стосується тих документів, що відповідно до частини 2 статті 27 Закону - Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону).
Відповідь
26.02.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3330 / 3355
Просимо надати інформацію з наступних питань. Наше підприємство має отриманий згідно встановленого Порядку, затвердженого Постановою КМУ № 1107 від 26.10.2011р. Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки № 1675.16.32, який зокрема містить п.3 – Роботи Верхолазні, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею грунту, з перекриття або робочого настилу. Ми маємо намір прийняти участь в тендері на виконання робіт по опорядженню фасадів з риштувань. Замовником в технічних вимогах, як необхідна умова для Виконавця, вказано наступне: -для виконання робіт на висоті та верхолазних робіт – п. 18. Роботи верхолазні та скелелазні, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту, з перекриття або робочого настилу, та роботи, що виконуються за допомогою підйомних і підвісних колисок, механічних підіймачів та будівельних підйомників (Додаток 2 до Порядку видачі Дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки затвердженою Постановою КМУ від 26.10.2011р.) Проте, в переліку робіт до виконання, вказано лише Опорядження стін фасадів профлистом без утеплення з риштувань. Тому просимо надати відповідь на наступне питання: Чи зобов’язаний Замовник в технічних вимогах до закупівлі вказувати, що Виконавець має мати відповідність саме конкретним роботам, а не пунктам Порядку видачі Дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки?
Відповідь
25.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3806 / 3750
Прошу надати роз'яснення з наступного питання: У випадку мультилотової закупівлі, в п.6. Оголошення про проведення відкритих торгів - "Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі" замовники мають зазначити загальний код предмета закупівлі за показником четвертого знаку класифікатора 021:2015, чи вони мають відобразити розширений код кожного окремого лоту за показником четвертої - восьмої цифр єдиного закупівельного словника?
Відповідь
24.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3758 / 3546
Доброго дня! Просимо роз'яснити, як нам правильно діяти в наступній ситуації. Наш заклад співпрацює із станцією переливання крові. Остання здійснює зовнішній аналіз якості компонентів крові, а ми компенсуємо витрати станції на медичні матеріали, які необхідні для здійснення такого аналізу за договором. Просимо розяснит: 1. Чи поширюється на договір про компенсацію витрат на медичні матеріали для зовнішнього аналіу крові норми Закону України "Про публічні закупівлі". 2. Якщо так, то яким чином визначати предмет закупівлі в даному випадку (компенсація, наскільки ми розуміємо, не є ні товаром, ні послугою, ні роботою)? Завчасно дякуємо за роз'яснення!
Відповідь
24.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4224 / 4098
Рішенням сесії районної ради на 2017 рік затверджено програму "Фонд виконання депутатських повноважень",згідно якої кожному депутату районної ради для виконання депутатських повноважень виділяються кошти в сумі 10 тис. грн. Згідно положення про використання цих коштів депутати можуть на власний розсуд закуповувати обладнання медичного призначення, спортивний інвентар,побутова техніка для навчальних закладів району та багато іншого.Оплата здійснюється бухгалтерією районної ради згідно угод, які приносять самі депутати. Підписантом цих угод є голова районної ради. Чи потрібно включати ці депутатські кошти та закупівлі по них в додаток до річного плану закупівель на 2017 рік?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2