Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5625 / 5226
Доброго дня! Допоможіть розібратись з наступним питанням. Наше підприємство оголосило процедуру відкритих торгів на закупівлю робіт. На момент подачі оголошення термін виконання робіт був до 31.12.2020 року. У зв’язку зі змінами до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки, строки виконання робіт по об’єкту були перенесені до 31.12.2021 року. Підкажіть як діяти нам у даному випадку: 1. Відповідно до ст.23 внести зміни у тендерну документацію щодо продовження строку виконання робіт, опублікувавши її на майданчику, без зміни строку виконання робіт в самому оголошенні (тобто залишається до 31.11.2020) чи все таки разом зі змінами внесеними у тендерну документацію переносити строки виконання робіт в самому оголошені? Як видно з практики, ДКСУ вбачає внесення будь яких змін в ОГОЛОШЕНЯ є суттєвим порушенням, так як внесення змін в оголошення не передбачене жодною статтею Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема і ст. 23 Закону (Замовник має право вносити зміни лише до тендерної документації та, відповідно до умов даної статті, продовжується строк для подання тендерних пропозицій у разі необхідності). А органи державного казначейства звіряють Звіт про результати проведення процедури закупівлі з умовами договору і вийде так що у Звіті строк виконання робіт буде до 31.12.2020 року відповідно до оголошення, а у Договорі 31.12.2021 рік відповідно до змін до тендерної документації. Будемо вдячні, якщо, можливо, ви вкажете нам посилання на ваші роз’яснення чи на нормативні документи. Дякуємо за допомогу.
Відповідь
08.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3902 / 3809
Підскажіть будь ласка, річний план на 2020р ми ще не завантажували, чи можемо ми оголошувати відкриті торги - "електроенергія" на 2020р.
Відповідь
07.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3521 / 3381
В річному плані закупівель вказано початок закупівлі - жовтень, тендерна документація затверджена 31 жовтня, а оголошення про початок закупівлі опубліковано 1 листопада. Скажіть чи наявне в даному випадку порушення законодавства?
Відповідь
04.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3776 / 3824
Що є початком процедури відкритих торгів: затвердження тендерної документації чи публікація оголошення про проведення процедури закупівлі?
Відповідь
31.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4522 / 4477
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, якщо ми проведемо процедуру відкритих торгів на закупівлю природного газу в листопаді 2019 року на очікувану вартість, та завершимо цю процедуру в цьому ж році, сформується звіт. Та зареєструємо цей договір в казначействі в 2020 році протягом 7 днів з дня затвердження кошторису, як нам розрахуватися с минулим постачальником за грудень місяць, так як показання знімають 31.12.2019, чи правомірно укласти додаткову угоду на 20 % до діючого тендерного договору в такій ситуації?(проводимо раніше, бо в минулому році не залишилося коштів, після подовження на 20 % розрахуватися з минулим постачальником, постачальники змінюються кожного року, ще й постачають газ тільки з 1 числа місяця)Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2